امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز به کمک در زمینه هیدرولیک و پنوماتیک
با سلام خدمت دوستان عزیز
من نیاز به یه راهنما برای نقشه خوانی ، نقشه های هیدرولیک و پنوماتیک لازم دارم . راهنمای انگلیسیشو دارم ولی متاسفانه................!
یه راهنما هم از اینترنت پیدا کردم ولی کامل نبود.
راستی من نقشه هایی که دارم با نرم افزار Automation Studio 5.0طراحی شدند اگه اموزشی برای این نرم افزار هم دارید زحمتشو بکشید.
از دوستان تقاضا دارم هرچه سریعتر یه راهنما برای نقشه خونی هیدرولیک و پنوماتیک برام بزارن.
باسپاس فراوان
حق سنگین است اما گوارا ، باطل سبک است، اما در کام چون سنگی خارا
پاسخ
کسی نبود کمک کنه !!!!!!!1
حق سنگین است اما گوارا ، باطل سبک است، اما در کام چون سنگی خارا
پاسخ
دوسته عزیز من Automation رو تقریبا بلدم الانم دارم روش بیشتر کار میکنم ولی مرجع خوبی برای نقشه خوانی وجود ندارد.شما باید با شیر ها و valve ها و plc ها آشنا باشین اونوقت میشه شروع به نقشه خوانی کرد.به سایت نواندیشان هم یه سرب بزن چیزای خوبی پیدا میکنی.میشه نقشه هایی که داریو برای منم میل کنی تا استفاده کنم؟بازم سوالی بود در حد دانشم در خدمتم gholizadehnavid@yahoo.com
پاسخ
(17-3-1391، 10:51 صبح)navid_tj نوشته است: دوسته عزیز من Automation رو تقریبا بلدم الانم دارم روش بیشتر کار میکنم ولی مرجع خوبی برای نقشه خوانی وجود ندارد.شما باید با شیر ها و valve ها و plc ها آشنا باشین اونوقت میشه شروع به نقشه خوانی کرد.به سایت نواندیشان هم یه سرب بزن چیزای خوبی پیدا میکنی.میشه نقشه هایی که داریو برای منم میل کنی تا استفاده کنم؟بازم سوالی بود در حد دانشم در خدمتم gholizadehnavid@yahoo.com
مهندس اینطوری نداشتیما!!!!
نقشه رو اگه میشه بزارش تو همین سایت تا دیگران هم استفاده کنن. این بهتر نیست؟؟؟؟
منم نقشه خونی بلدم و طراحی هم کردم. بنظرم نقشه خونی رو میتونی از روی کار کرد اجزا مدار و یکم هم شبیه سازیش تو ذهنت انجام بدی.
هیچ چیز غیر ممکن نیست مگر شما آنرا غیر ممکن سازید
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقشه هیدرولیک و پنوماتیک mmady 9 4,846 17-3-1391، 12:56 عصر
آخرین ارسال: chicamika

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان