امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار پروتئوس
سلام دوستان.من از پروتئوس استفاده ميكردم ولي چند روزه اصلا بالا نمياد ويندوز هم عوض كردم بازم همين بود 1error در مورد لايسنس ميده و ميگه ببين نصب شده يانه.اگه كسي متوجه مشكلم شد كمكم كنه و اگه از نرم افزارمه خاهشن نرم افزارشو واسم بزاريد.بالاترين ورژن رو ميخام.منتظرمHuh
پاسخ
Proteus Professional 7.7 SP2

این نرم افزار قوی ترین نرم افزار شبیه سازی الکترونیک می باشد که 90% کارایی بالای آن در شبیه سازی IC های قابل برنامه نویسی یا همان میکروکنترلر ها از جمله میکرو کنترلر های avr , fpga pic می باشد . تمامی افرادی که کمی با الکترونیک آشنا باشند این نرم افزار را به خوبی می شناسند و نیازی به معرفی ندارد . نرم افزار Proteuse دارای 2 بخش می باشد . بخش اول طراحی مدار ها و شبیه سازی آن و بخش دیگر طراحی پشت فیبر برای مدار ها .
نرم افزار Proteuse در نسخه جدید المانهای زیادی اضافه کرده ، همچنین سرعت اجرای برنامه های در این نسخه افزایش بسیار زیادی پیدا کرده است . این برنامه به خاطر شبیه سازی فوق العاده قوی و دارا بودن تمامی IC های قابل برنامه ریزی معروف شده است . اگر تا حالا این برنامه را امتحان نکرده اید حتما دانلود کنید و با این برنامه قدرتمند آشنا شوید . همچنین در این نسخه خاصیتی اضافه شده که در صورت نصب بودن آخرین نسخه درایور کارت گرافیک شما برنامه نمایش المانها را بصورت بسیار زیبا و شیشه ای به شما نمایش می دهد. اکثر باگ ها و اشکلات برنامه برای نصب در ویندوز 7 و ویستا نیز رفع شده است .
چه کسانی از نرم افزار Protuse استفاده می کنند :
  • از Proteus تمامی کسانی که می خواهند مداری را طراحی کنند استفاده می کنند .
  • از Proteus اساتید الکترونیک برای آموزش به هنرجویان خود استفاده می کنند .
  • از Proteus مهندسان برای تست مدار های خود استفاده میکنند .
  • از Proteus برای شبیه سازی مداراتی که آی سی های قابل برنامه ریزی( مثل 8051) در آنها وجود دارد ، استفاده می کنند .
  • از Proteus برای بدست آوردن پشت فیبر مدار چاپی استفاده می کنند .
  • از Proteus برای طراحی کیت های چند لایه استفاده می کنند .
  • از Proteus برای صدها کار دیگر که دانشجویان رشته های برق و الکترونیک از آن استفاده می کنند .
  • و ...
طریق نصب و فعال سازی :
  1. اگر نسخه قدیمی دارید آنرا Unistall کرده و سیستم را ریست کنید .
  2. برنامه را نصب کنید . در حین نصب از شما فایل لایسنس می خواهد فایل لایسنسی در پوشه کرک می باشد .
  3. بعد از نصب در حالی که از برنامه خارج می باشید فایل LXK Proteus 7.7 SP2 ENG v1.0.0 را اجرا کنید و مسیر نصب برنامه پروتیوس را به آن بدهید تا کرک شود .
  4. توجه داشته باشید که برای کرک کردن در ویندوز 7 یا ویستا باید روی فایلی که اشاره شد کلیک راست کرده و run as adminstrator را بزنید

---------------------------------------------------

حجم فایل:
66.25MB

دانلود فایل

به نکات زیر توجه کنید :

* پسورد تمامی فایل ها www.techno-electro.com میباشد.
* بهتر است از نرم افزار های مدیریت دانلود برای جلوگیری از خراب شدن فایل ها استفاده نمایید .
* فایل ها معمولا تست می شوند ، در صورتیکه لینک دانلود خراب بود سریعا اطلاع دهید
* در صورتیکه تکنو الکترو مشکل شما را حل کرده لطفا آنرا به دوستان خود معرفی کنید

کلمات کلیدی:
proteus professional 7.7 دانلود , دانلود نرم افزار پروتیوس , دانلود نرم افزار پروتئوس , دانلود آخرین نسخه از برنامه پروتیوس , دانلود پروتیوس 7.7 , دانلود Proteus آخرین نسخه , دانلود بهترین نرم افزار شبیه ساز , دانلود پروتیوس با لینک مستقیم , پروتیوس چیست ؟ , دانلود Proteus 7.X , آموزش پروتیوس , دریافت پروتیوس , کرک پروتیوس , فعال ساز پروتیوس , سریال پروتیوس , لایسنس پروتیوس , آموزش کرک پروتیوس , پروژه با پروتیوس , بهترین نرم افزار شبیه سازی میکرو ,
اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید .
افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند.
پاسخ
(25-1-1390، 11:59 عصر)امیرحسین نوشته است:
Proteus Professional 7.7 SP2

این نرم افزار قوی ترین نرم افزار شبیه سازی الکترونیک می باشد که 90% کارایی بالای آن در شبیه سازی IC های قابل برنامه نویسی یا همان میکروکنترلر ها از جمله میکرو کنترلر های avr , fpga pic می باشد . تمامی افرادی که کمی با الکترونیک آشنا باشند این نرم افزار را به خوبی می شناسند و نیازی به معرفی ندارد . نرم افزار Proteuse دارای 2 بخش می باشد . بخش اول طراحی مدار ها و شبیه سازی آن و بخش دیگر طراحی پشت فیبر برای مدار ها .
نرم افزار Proteuse در نسخه جدید المانهای زیادی اضافه کرده ، همچنین سرعت اجرای برنامه های در این نسخه افزایش بسیار زیادی پیدا کرده است . این برنامه به خاطر شبیه سازی فوق العاده قوی و دارا بودن تمامی IC های قابل برنامه ریزی معروف شده است . اگر تا حالا این برنامه را امتحان نکرده اید حتما دانلود کنید و با این برنامه قدرتمند آشنا شوید . همچنین در این نسخه خاصیتی اضافه شده که در صورت نصب بودن آخرین نسخه درایور کارت گرافیک شما برنامه نمایش المانها را بصورت بسیار زیبا و شیشه ای به شما نمایش می دهد. اکثر باگ ها و اشکلات برنامه برای نصب در ویندوز 7 و ویستا نیز رفع شده است .
چه کسانی از نرم افزار Protuse استفاده می کنند :
  • از Proteus تمامی کسانی که می خواهند مداری را طراحی کنند استفاده می کنند .
  • از Proteus اساتید الکترونیک برای آموزش به هنرجویان خود استفاده می کنند .
  • از Proteus مهندسان برای تست مدار های خود استفاده میکنند .
  • از Proteus برای شبیه سازی مداراتی که آی سی های قابل برنامه ریزی( مثل 8051) در آنها وجود دارد ، استفاده می کنند .
  • از Proteus برای بدست آوردن پشت فیبر مدار چاپی استفاده می کنند .
  • از Proteus برای طراحی کیت های چند لایه استفاده می کنند .
  • از Proteus برای صدها کار دیگر که دانشجویان رشته های برق و الکترونیک از آن استفاده می کنند .
  • و ...طریق نصب و فعال سازی :
    1. اگر نسخه قدیمی دارید آنرا Unistall کرده و سیستم را ریست کنید .
    2. برنامه را نصب کنید . در حین نصب از شما فایل لایسنس می خواهد فایل لایسنسی در پوشه کرک می باشد .
    3. بعد از نصب در حالی که از برنامه خارج می باشید فایل LXK Proteus 7.7 SP2 ENG v1.0.0 را اجرا کنید و مسیر نصب برنامه پروتیوس را به آن بدهید تا کرک شود .
    4. توجه داشته باشید که برای کرک کردن در ویندوز 7 یا ویستا باید روی فایلی که اشاره شد کلیک راست کرده و run as adminstrator را بزنید

حجم فایل:
      66.25MB

دانلود فایل

به نکات زیر توجه کنید :

* پسورد تمامی فایل ها www.techno-electro.com میباشد.
      * بهتر است از نرم افزار های مدیریت دانلود برای جلوگیری از خراب شدن فایل ها استفاده نمایید .
      * فایل ها معمولا تست می شوند ، در صورتیکه لینک دانلود خراب بود سریعا اطلاع دهید
      * در صورتیکه تکنو الکترو مشکل شما را حل کرده لطفا آنرا به دوستان خود معرفی کنید

[color=#00e0]کلمات کلیدی:[/color]
      proteus professional 7.7 دانلود , دانلود نرم افزار پروتیوس , دانلود نرم افزار پروتئوس , دانلود آخرین نسخه از برنامه پروتیوس , دانلود پروتیوس 7.7 , دانلود Proteus آخرین نسخه , دانلود بهترین نرم افزار شبیه ساز , دانلود پروتیوس با لینک مستقیم , پروتیوس چیست ؟ , دانلود Proteus 7.X , آموزش پروتیوس , دریافت پروتیوس , کرک پروتیوس , فعال ساز پروتیوس , سریال پروتیوس , لایسنس پروتیوس , آموزش کرک پروتیوس , پروژه با پروتیوس , بهترین نرم افزار شبیه سازی میکرو ,

سلام دوست عزيز من كارايي كه گفتي رو انجام دادم ولي بازم error ميده.موقع كرك كردن ميگه main file data integrity CRC error و كارو انجام نميده و سيستمم همون ايراد سابقو داره و نرم افزارو بالا نمياره
اي خدا ديگه دارم قاطي ميكنم اخه چرا سيستمم اينجوري ر....؟كل كارام مونده ولي نميتونم كار كنم .ويندوز رو هم عوض كردم نشد.كمك اساسي ميخامExclamationSadExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation
پاسخ
از نسخه ای که در سایت است استفاده میکنید ؟
اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید .
افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند.
پاسخ
(26-1-1390، 11:19 عصر)امیرحسین نوشته است: از نسخه ای که در سایت است استفاده میکنید ؟

بله از نرم افزاري كه گذاشتين استفاده ميكنم.بايد بگم اين نرم افزار توي sp3 پيغام خطا داد ولي وقتي 7 نصب كردم بدون مشكل كرك شد.ايراد از كجاست(الله اعلم) !
الان دارم باهاش كار ميكنم و مشكل نيست
ممنون از بابت نرم افزارAt
پاسخ
سلام
من در مورد کرک کردن پروتیوس یه مشکل بزرگ دارم اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم
وقتی پروتیوس 7.8 که در سایت گذاشتین رو نصب میکنم چون کرک اون با فبلی ها فرق داره میشه راحت کرک کرد ولی اول برنامه یه پیغام
میده مثل اینکه گفته کارت گرافیک شما از OpenGL حمایت میکنه اما اینکه چرا وقتی میخوای با برنامه کار کنی خود به خود از برنامه خارج میشه نمیدونم چیه فکر کنم کارت گرافیکم کمتره
برهر حال من یه مشکل مهم دارم اونم اینکه در کرک پروتیوس های 7.5 و یا 7.7 یه فایل با نام LXK Proteus وجود داره که آیکن اون هم به شکل دوتا کلید هست که از طریق اون پروتیوس رو کرک میکنیم من اکثر اوقات که میخوام کرک کنم ارور زیر رو میده :

Main file updating failed , operation canceled
Main file Data integrity (CRC) error

گاهی وقتها میشه کرک کرد ولی وقتی یه ویندوز میزنم و می آم پروتیوس رو کرک کنم اون ارور رو میده
در پروتیوس 7.8 که کرک اون فرق داره این مشکل به وجود نمی آد ولی وقتی میخوام 7.7 یا 7.5 رو کرک کنم نمیشه
مشکل من با همون فایل کرک هست چون خیلی راحت میشه پروتیوس 7.4 رو هم کرک کرد چون کرک اون هم مثل کرک 7.5 و 7.7 نیست !
خلاصه الان میتونم پروتیوس 7.8 رو نصب و کرک کنم اما وقتی با برنامه کار میکنی از برنامه خارج میشه
میتونم پرونیوس 7.4 رو هم نصب کنم و کرک هم کنم ولی فایلهای قبلی با ورژن بالاتر از 7.4 هستن برای همین نمیشه اونها رو باز کرد
خواهشا اگه میتونید کمکی کنید بکنید که خیلی معتل ام
من پروتیوس 7.5 تا 7.8 رو لازم دارم چطور میتونم مشکلی رو که هر کدوم دارن برطرف کنم؟ با تشکر

دوتا عکس میذارم اینجا یکی رو مورد اروری که در کرک کردن 7.7 میده و عکس بعدی پیغامی که در اول برنامه 7.8 میده که بعدش وقتی میخوای از ابزار های پروتیوس کار کنی از برنامه خود به خود خارج میشه
در ضمن ویندوز من XP SP3 هست

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
کرک نسخه 7.8 مشکل داره . از این کرک استفاده کنید .

http://www.megaupload.com/?d=D8QQ7QDP
ضمنا باید قبل از نصب ابتدا کل نرم افزار رو پاک کنید . مجددا نصب کنید و کرک نمایید
پاسخ
ضمنا هیچ ارتباطی به کارت گرافیک نداره . اون یک امکان اضافی است برای کاربرایی که این قابلیت رو دارند . می تونی تیکش رو بزنی که دیگه نمایش نده . پریدن بیرون از نرم افزار مشکل از کرک است .
پاسخ
 سپاس شده توسط nano
ممنون که جواب دادی
فکر نمی کردم مشکل بیرون پریدن از کرکه ! آخه کرک رو کامل کرد و بعد نوشت Patch Done
فقط مهندس جان لینکی که دادی فیلتر شده لطفا یه جای دیگه آپ کن
مهندس عجله دارم اگه میشه سریعتر ... مرسی
پاسخ
http://techno.directdl.net/dl1/Softwares...eus7.8.zip
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نرم افزار طراحی فونت برای LCDN96 ARM-mohsen-AVR 11 2,831 16-11-1394، 08:34 عصر
آخرین ارسال: yaserfarhadi58
  نرم افزار تبدیل عکس به فایل هگز alinnn 0 335 21-9-1394، 03:06 صبح
آخرین ارسال: alinnn
  درخواست نرم افزار برای plc madicon tsx 3721101 pmn.asd 0 467 8-5-1394، 01:08 عصر
آخرین ارسال: pmn.asd
  کاربرد نرم افزار cod vision aminzanjani 1 810 19-9-1393، 01:01 عصر
آخرین ارسال: iman d
  درخواست لیسانس(کرک) نرم افزار Altium Designer 14.3.15 mobah 1 818 23-7-1393، 06:23 عصر
آخرین ارسال: Ali-Ali
  درخواست نرم افزار کرک شده MIKROC FOR DS PIC 38505512 3 1,636 18-6-1392، 11:06 عصر
آخرین ارسال: 38505512
  نرم افزار برای اندروید؟ atige 1 1,162 30-1-1392، 12:05 عصر
آخرین ارسال: امیرحسین
  دانلود نرم افزار Altium Designer 2013V13.0.12 masoudexe 6 1,716 18-1-1392، 06:19 عصر
آخرین ارسال: امیر حسینی
  درخواست نرم افزار طراحی بدنه ربات behroz2010 7 3,401 30-12-1391، 04:31 عصر
آخرین ارسال: nano
  درخواست فوری نرم افزار morteza90 5 1,546 29-12-1391، 06:36 عصر
آخرین ارسال: morteza90

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان