امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدار شوکر 2000 ولت
در این سایت مدار آماده به همراه چوک به فروش می رسه ولتاز ورودیش9ولت مستقیم و ولتاز خروجیش10کیلو ولت متناوب قوی ترش هم میشه کنی

اینم آدرسشwww.eshop.newkit.ir به نام کیت مبدل ولتاز
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammad62
به نظز من این مدار بیشتر شبیه مدار پشه کش برقیه تا شوکر البته دوستمون خیلی لطف کردند ولی باید بگم شوکری که معمولا برای دفاع شخصی استفاده میشه بالای 20 کیلو تا 50 کیلو هست و برای عایق کاری بیشتر از شارلاک گرم در اون استفاده میشه البته شارلاک سرد توی بازار هست و دوستان میتونند اون رو تهیه کنند در مورد باتری هم من فکر کنم اگر ما از باتری کنترل دزدگیر ماشین استفاده کنیم خوب باشه ولی مدار را دقیقا محاسبه نکردم ببینم جریان نهایی چقدر میشه شاید بیشتر از 0.77 میلی امپر بشه که کشندس باتری کنترل دزد گیر 12 ولت و 11 امپر هست اندازش هم تقریبا 1.5 سانته Exclamation
کسی مدار فلاش دوربین عکاسی را نداره اینجا قرار بده ؟
یه پیشنهاد هم دارم و اون ایه که ما اول توسط یه مبدل DC به DC ولتاژ ورودی را بالا ببریم مثلا 12 ولت را بکنیم 90 بعد وارد مدارش بکنیم اینطوری فکر کنمک تعداد خازن ها و حجم چک و کلا تعداد المان های مدار کاهش پیدا کنه و نکته دیگه اینکه من برای یه پروژه از سیم پیچ ماشین صورت تراشی موزر استفاده کردم خیلی خوب جواب گرفتم عایق کاری شده و اماده استفاده Big Grin
گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammad62
نقل قول: به نظز من این مدار بیشتر شبیه مدار پشه کش برقیه تا شوکر البته دوستمون خیلی لطف کردند ولی باید بگم شوکری که معمولا برای دفاع شخصی استفاده میشه بالای 20 کیلو تا 50 کیلو هست و برای عایق کاری بیشتر از شارلاک گرم در اون استفاده میشه البته شارلاک سرد توی بازار هست و دوستان میتونند اون رو تهیه کنند در مورد باتری هم من فکر کنم اگر ما از باتری کنترل دزدگیر ماشین استفاده کنیم خوب باشه ولی مدار را دقیقا محاسبه نکردم ببینم جریان نهایی چقدر میشه شاید بیشتر از 0.77 میلی امپر بشه که کشندس باتری کنترل دزد گیر 12 ولت و 11 امپر هست اندازش هم تقریبا 1.5 سانته

یه پیشنهاد هم دارم و اون ایه که ما اول توسط یه مبدل DC به DC ولتاژ ورودی را بالا ببریم مثلا 12 ولت را بکنیم 90 بعد وارد مدارش بکنیم اینطوری فکر کنمک تعداد خازن ها و حجم چک و کلا تعداد المان های مدار کاهش پیدا کنه و نکته دیگه اینکه من برای یه پروژه از سیم پیچ ماشین صورت تراشی موزر استفاده کردم خیلی خوب جواب گرفتم عایق کاری شده و اماده استفاده

من تویه سایت خارجی دیدم با 50 میلی امپر واسه کشتن مناسبه و 1 میلی امپر فقط یه خورده بلرزونه شایدم بسوزونه!
پاسخ
(12-3-1391، 08:19 عصر)amin2005 نوشته است: به نظز من این مدار بیشتر شبیه مدار پشه کش برقیه تا شوکر البته دوستمون خیلی لطف کردند ولی باید بگم شوکری که معمولا برای دفاع شخصی استفاده میشه بالای 20 کیلو تا 50 کیلو هست و برای عایق کاری بیشتر از شارلاک گرم در اون استفاده میشه البته شارلاک سرد توی بازار هست و دوستان میتونند اون رو تهیه کنند در مورد باتری هم من فکر کنم اگر ما از باتری کنترل دزدگیر ماشین استفاده کنیم خوب باشه ولی مدار را دقیقا محاسبه نکردم ببینم جریان نهایی چقدر میشه شاید بیشتر از 0.77 میلی امپر بشه که کشندس باتری کنترل دزد گیر 12 ولت و 11 امپر هست اندازش هم تقریبا 1.5 سانته Exclamation
یه پیشنهاد هم دارم و اون ایه که ما اول توسط یه مبدل DC به DC ولتاژ ورودی را بالا ببریم مثلا 12 ولت را بکنیم 90 بعد وارد مدارش بکنیم اینطوری فکر کنمک تعداد خازن ها و حجم چک و کلا تعداد المان های مدار کاهش پیدا کنه و نکته دیگه اینکه من برای یه پروژه از سیم پیچ ماشین صورت تراشی موزر استفاده کردم خیلی خوب جواب گرفتم عایق کاری شده و اماده استفاده Big Grin

دوست عزیز، من تو توضیحات نوشتم که رو خودم آزمایش کردم. تجربش شبیه برق گرفتگی ضعیف تر از برق شهریه! چون من رو زیاد برق گرفته!
آمپرش خروجیش هم کمه. البته دستگاهی که بخوام باهاش تست انجام بدم رو ندارم. ولی بقدری هست که یه حیوان رو بکلی بترسونه و فراری بده. چون وقتی یک بار بهت بخوره، دیگه هوس نمیکنی!
مدار شوکر 30 کیلو ولت هم دارم. از tip31 و آی سی 555 استفاده میکنه. فکر کنم همین مداری باشه که دوستمون تو سایت ESHOP گذاشته! فقط یه تفاوت کوچیک با این مدار داره و اونم اینه که از 100 سری دیود و خازن 2 برابر کننده استفاده کرده. اگه چوک خوبی بشه ساخت که حجم کمی هم داشته باشه و ضریب بالاتر، این 100 سری رو هم میشه کاهش داد و دیگه شوکر لازم نیست اونقدر بلند باشه.
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست...
پاسخ
جهت اطلاع:

[/img]
پاسخ
(16-3-1391، 12:24 صبح)akbar8 نوشته است: جهت اطلاع:

[/img]

100 میلی امپر باشه چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟Big GrinBig Grin
"هر اقدام بزرگی ابتدا محال به نظر می رسد"

http://elme.chata.ir

پاسخ
سلام
یه سوال در مورد خازن c1 دارمRolleyes. قطعات رو خریدم ولی خازن c1 رو از نوع الکترولیت داده که مثبت منفی داره. مگه نباید بدون قطب باشه؟
باید بگم ,1 lمیکرو عدسی بده؟؟؟ چه ولتاژی؟Huh
تکرار , مادر مهارتهاست Idea
پاسخ
مدار رو با ترانس 220 به 6 بستم کار هم میکنه ولی باطری کتابی 9 ولت زود خالی میکنه . میشه کاری کرد زمان بیشتری کار کنه Confused
تکرار , مادر مهارتهاست Idea
پاسخ
سلام
چوک 1200 به 8 رو چطوری باید وصل کنم ؟؟
1200 سه تات پایه داره و 8 دو تا پایه دارم اما نمی دونم چطوری وصل کنم ؟؟؟
این چوک توی طراحی pcb پروتوس چطوری پیدا کنم ؟؟؟؟
"هر اقدام بزرگی ابتدا محال به نظر می رسد"

http://elme.chata.ir

پاسخ
سلام

من یک چوک گرفتم چوک (8to1000) ولی تو مدار شوکر گذاشتم جواب نداد ....Huh

نمیدونم چکار کنم لطفا کمک کنید !!Smile

عکس چوک رو تو پیوست ها گذاشتم ....

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسط gd510

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک در طراحی مدار rezacheshm 2 378 5-1-1397، 09:40 صبح
آخرین ارسال: امیرحسین
Wink مدار H.V (شوکر) 40KV !!!!!!!!!!!!!!!! kasaee 45 16,758 12-12-1396، 02:10 عصر
آخرین ارسال: rezakaramat
  محل خازن در مدار rezakaramat 0 294 12-12-1396، 01:58 عصر
آخرین ارسال: rezakaramat
  تحلیل یک مدار ساده با IC 555 ali111 3 929 24-8-1395، 06:26 عصر
آخرین ارسال: Original
  قطعات مجهول در مدار am_al_59 0 440 17-9-1394، 02:04 عصر
آخرین ارسال: am_al_59
  مدار فلزیاب jumper 32 11,855 13-9-1394، 11:38 عصر
آخرین ارسال: موسی مسعود
  مدار برای AND کردن دو سیگنال iranidaughter 4 1,044 28-1-1394، 01:46 عصر
آخرین ارسال: iranidaughter
  مدار انتقال بیسیم برق !!!!!!!!!!!!!!! kasaee 27 11,085 20-11-1393، 10:16 عصر