امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لاستیک
سلام دنبال یه لاستیک سبک با اصطکاک خیلی زیاد میگردم از کجامیتونم تهیه کنم؟؟
پاسخ
کجا زندگی می کنید؟
معمولا در بازار های که ابزار های صنعتی می فروشند چنین محصولاتی دارند. که لاستیک از ضخامت 2 میلیمتر تا 10 میلیمتر به راحتی یافت می شود. که بعضی از مدلها دارای الیاف پارچه ای برای اصطکاک بیشتر هستند .اتفاقا 2 روز پیش برای چرخ یک ربات 1 متر خریدم . اصطکاک خیلی خوبی هم دداشت .
اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید .
افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند.
پاسخ
تهران.
لاستیک10 میلیمتر اصطکاک کمی داره من اصطکاک بیشتر میخوام. تویه بیشتر سایت ها هم گشتم لاستیکی پهن تر 1 ندیدم البته لاستیکای دیگه ای هم بود که تا 4 cm پهنا داش اما پلاستیکی بود.
این الیاف پارچه ای رو روی لاستیک روباتتون میزنید؟ میشه عکسشون رو بزارید؟؟
پاسخ
خیر این پارجه درون لاستیک قرار دارد و استحکام و اصطکاک را افزایش می دهد . ضخامت بیشتر از 10 میلیمتر نیز وجود دارد . ولی به سختی قابل تا کردن است . ضمنا اصطکاک هیچ ربطی به ضخامت ندارد . بلکه به نوع لاستیک بستگی دارد . من لاستیک 1 میلی متری سراغ دارم که خیلی اصطکاک بیشتری نسبت به 10میلیمتریها دارد .
فقط خاصیتی که لاستیک با قطر بالا دارد این است که می تواند دارای عاج باشد . از لحاض عرض لاستیک نیز تا عرض 100 سانتی متر موجود هست .
اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید .
افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند.
پاسخ

این لاستیک اصطکاک چطوری داره؟؟
پهناش 1 cm . قطر 10 cm

پاسخ
این نوع رو تست کردم . خیلی بالا نیست . ولی لاستیکه دیگه اصطکاک متوسطی داره
پاسخ
ممنون میشم اگه عکس یه مدل از لاستیکایی که میگید اصطکاک خوبی داره بزارید تا بدونم دنبال چی بگردم؟؟
پاسخ
نقل قول: ضمنا اصطکاک هیچ ربطی به ضخامت ندارد
دوتا لاستیک از یه جنس اما یکی پهن تر کدوم اصطکاک بهتری داره؟؟ به نطر منم اونی که پهن تره.

نقل قول: سلام دنبال یه لاستیک سبک با اصطکاک خیلی زیاد میگردم از کجامیتونم تهیه کنم؟
به نطر من تفلون برا لاستیک خیلی خوبه. مث آقا امیر حسین اگه دورشو یه چیز عاج دار بزنی عالیه. اما یکم سنگین و گرون در میاد.
پاسخ
 سپاس شده توسط artd179

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اتصال لاستیک به روبات akbar8 3 1,480 9-12-1390، 09:00 عصر
آخرین ارسال: akbar8

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان