امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلم، عکس، کلیپ از AVR و پروژه های آن:
(8-3-1390، 04:46 عصر)royal_hb نوشته است: سلام میکنم خدمت همه دوستان خوش ذوق فروم.

مثل اینکه تو این تاپیک در مورد هر کلیپی بحث میشه جز AVR Huh ( لیزر و پیاز و فویل الومینیومی و موبایل و...) . دوستان به موضوع تاپیک هم توجه داشته باشند.

سلام
با خودم گفتم اگه برا هر کدوم اینا تو بخش مخصوص خودشون یه تاپیک بزنم هم تعداد تاپیک ها زیاد میشه هم تاپیکاشون خلوت می مونه، برا همین همه رو اینجا گذاشتیم تا یه جا جم باشن، یعنی یه تاپیک کلا برای فیلم و عکس و کلیپ در هر مورد از الکترونیک.
شما هم اگه تو این سبک فیلم و کلیپ دارین بزارین.At
;()((void (*)(void))0x0000)
پاسخ
 سپاس شده توسط امین مرکبی ثابت
سلام به دوستان عزیز
دستتون درد نکنه کلیپ های قشنگی بود
اما من الان چند روز دنبال آموزش
avr
با برنامه کدویژن به صورت ماتی مدیای فارسی هستم اما نه انگار سی دی هست نه لینک دانلود
البته 2 تا رکت در این مورد کار کرده بودن ولی به نظر ضعیف بود
اگه چیزی در این مورد هم پیدا کردین بی خبر نذارین
پاسخ
سلامی دوباره
ساعاتی پیش ویدئو سنتر تکنو الکترو رونمایی شد.
فعالیت در این بخش از چند روز پیش شروع شده بود و در حال حاضر با تعداد قابل قبولی کلیپ آماده ی استفاده ی شما عزیزان می باشد.
متن رونمایی ویدئو سنتر از صفحه ی اصلی سایت:
با درود فراوان
بعد از تلاش های بسیار در رابطه با راه اندازی بخش ویدئو سنتر ، بالاخره این بخش نیز افتتاح گردید .

دلیل راه اندازی این بخش دسترسی کاربران به کلیپ های تصویری تخصصی برق ، الکترونیک ، مخابرات ، مکاترونیک و ... بوده است . در واقع بهترین روش برای اشتراک گذاری ایده ها و پروژه های انجام شده نمایش تصویری آنها می باشد . بی شک یکی از لذت بخش ترین ، بخش های تکنو الکترو ویدئو سنتر آن می باشد ، پس پیشنهاد می کنیم همین حالا نگاهی بیاندازید . به خاطر نبود چنین سرویس قدرتمندی در میان سایت های فارسی زبان ، اکثر کلیپ ها به زبان انگلیسی هستند ، بیاید با اشتراک گذاری ویدئوهای خود زبان فارسی را بیشتر ترویج دهیم .
در این بخش امکانات بسیار بالایی در اختیار کاربران قرار داده شده که به راحتی بتوانند از این بخش استفاده کنند .
از امکاناتی که برای آنها در نظر گرفته ایم :
  • آپلود فیلم بصورت مستقیم از رایانه کاربران
  • آپلود فیلم بصورت غیرمستقیم از سایت های دیگر نظیر (یوتیوب و گوگل ویدئو و سایر سایتها ...)
  • آپلود عکس
  • ساخت کلکسیون از فیلم ها و عکس ها
  • پروفایل شخصی حرفه ای برای هر کاربر
  • ساخت لیست پخش اختصاصی
  • اشتراک گذاری کلیپ ها با دوستان
  • نمایش کلیپ ها در وبلاگ ها و سایت های دیگر به آسانی
  • و ...
قوانین مهم :
تنها مجاز به آپلود کلیپ های تخصصی برق و الکترونیک و سایر تکنولوژی های مربوطه هستید . در غیر اینصورت حذف خواهد شد
کلیپ هایی که دارای کپی رایت ایرانی می باشند غیر مجاز محسوب شده و حذف می شوند .
لینک ویدئو سنتر تکنو الکترو video.techno-electro.com
منتظر کلیپ های شما هستیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط امیرحسین ، polestar ، masoud_m_bf ، nano ، امین مرکبی ثابت ، fhgb
(20-1-1390، 09:35 عصر)masoud_m_bf نوشته است: سلام
اينجا ميشه كاراي خودمونم بذاريم؟

اين ال.سي.دي رو من با كمك و راهنمايي دوستان عزيز مخصوصا سجاد گل با ATMega64 راه انداختم
خدا رو شكر هموني شد كه ميخواستم
اون X و Y هم مختصات تاچ اسكرين بود ك نصب نكردم!
اينو اينجا گذاشتم ك دوستان اگه نظر يا سوالي دارن بگن و بپرسن
موفق باشييييدAt

سلام
شما با GLCD 240*128 t6963 TOSHIBA هم کار کردید؟ شدید به کتابخونه اش برای ATMEGA32 تو CodeVision نیاز دارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط fhgb
(15-4-1390، 02:59 عصر)khazist نوشته است:
(20-1-1390، 09:35 عصر)masoud_m_bf نوشته است: سلام
اينجا ميشه كاراي خودمونم بذاريم؟
اين ال.سي.دي رو من با كمك و راهنمايي دوستان عزيز مخصوصا سجاد گل با ATMega64 راه انداختم
خدا رو شكر هموني شد كه ميخواستم
اون X و Y هم مختصات تاچ اسكرين بود ك نصب نكردم!
اينو اينجا گذاشتم ك دوستان اگه نظر يا سوالي دارن بگن و بپرسن
موفق باشييييدAt

سلام
شما با GLCD 240*128 t6963 TOSHIBA هم کار کردید؟ شدید به کتابخونه اش برای ATMEGA32 تو CodeVision نیاز دارم.

سلام
ن عزیر من با 64*128 کار کردم

پاسخ
(19-1-1390، 11:28 صبح)SAJAD-G نوشته است: سلام
تصمیم گرفتم تا این قسمت رو راه بندازم تا هرچی فیلم و عکس و کلیپ از AVR و مداراتی که توشون از AVR استفاده شده و یا هر کاری که با AVR کرده باشند را هر کس که داره و دوست داره اینجا قرار بده تا در موردشون بحث و گفتگو کنیم یا نظر بدیم. تصمیم دارم تو هر انجمن یه موضوع در همین رابطه ایجاد کنم. امیدوارم خوشتون بیاد.
نظرتون در رابطه با این کلیپ چیه؟ (تقسیم بر صفر در ATMEGA32) میکرو میترکه!!!!!
لینک دانلود

لینک دانلود خرابه
پاسخ
(5-8-1390، 11:09 عصر)farid499 نوشته است:
(19-1-1390، 11:28 صبح)SAJAD-G نوشته است: سلام
تصمیم گرفتم تا این قسمت رو راه بندازم تا هرچی فیلم و عکس و کلیپ از AVR و مداراتی که توشون از AVR استفاده شده و یا هر کاری که با AVR کرده باشند را هر کس که داره و دوست داره اینجا قرار بده تا در موردشون بحث و گفتگو کنیم یا نظر بدیم. تصمیم دارم تو هر انجمن یه موضوع در همین رابطه ایجاد کنم. امیدوارم خوشتون بیاد.
نظرتون در رابطه با این کلیپ چیه؟ (تقسیم بر صفر در ATMEGA32) میکرو میترکه!!!!!
لینک دانلود

لینک دانلود خرابه
سلام
من وقتی میخواستم این تاپیک رو راه بندازم، یه اشتباه بزرگی کردم که به یه سایت داخلی اعتماد کردم و کلیپامو اونجا آپلود کردم و اون سایت لطف کرد و تمام لینکامو به این وضع در آورد.
ولی چند وقتیه که ما ویئو سنتر کاملا مستقل و قابل اعتمادی داریم و تمام این کلیپ ها به همراه خیلی کلیپ دیگه همه اونجا به راحتی در دسترس هستن.
video.techno-electro.com
پاسخ
 سپاس شده توسط farid499 ، امیرحسین
سلان من واسه روبات جنگجو فیلم میخوام اگه رحمتی نیس چندتا قشنگشو بزارید جدید باشهBig Grin
پاسخ
توی ویدئوسنتر برید چندتایی هست . اگر خواستید باز هم میگذاریم
اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید .
افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند.
پاسخ
مسابقات روباتی به اسم Pussycat یا rezarرو می خوام اگه تونسی امیزحسین جان بذار
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال و مشکل با کلاک پروژه makebiyaban 0 432 10-12-1396، 09:39 عصر
آخرین ارسال: makebiyaban
  پروژه های تکمیل شده AVR polestar 43 39,253 16-1-1396، 10:06 صبح
آخرین ارسال: blacksmart2017
  پروژه تابلو روان avr (بسیار مهم) mostafaamiryan 0 673 22-10-1393، 02:29 صبح
آخرین ارسال: mostafaamiryan
Rainbow پروژه ی ایجاد موج سینوسی در خروجی avr MRGH 10 3,585 17-5-1393، 10:13 صبح
آخرین ارسال: korang
Star **||مشکل در پروژه Mp3Player با Atmega128 و Vs1003 ||** lionheart 0 733 4-4-1393، 01:46 عصر
آخرین ارسال: lionheart
  مشکل پروژه ارتباط سریال Usart behroz2010 11 2,627 5-9-1392، 06:30 عصر
آخرین ارسال: behroz2010
  سفارش پروژه و درخواست براورد هزینه SEZARETA 1 932 29-6-1392، 09:58 عصر
آخرین ارسال: raminbeyraghdar
  پروژه TWI amir farahbakhsh 0 785 3-6-1392، 01:39 عصر
آخرین ارسال: amir farahbakhsh
  پروژه mona-sh 1 799 22-5-1392، 08:21 عصر
آخرین ارسال: morteza90
Tongue پروژه اندازه گیری دمای مثبت و منفی با lm35 MPhD 0 1,043 18-4-1392، 10:11 عصر
آخرین ارسال: MPhD

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان