امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت فرستنده و گیرنده رادیویی 4 کاناله
(24-11-1390، 06:56 عصر)behroz2010 نوشته است: کسی روش وصل کردن اینکودر و دیکودر به ماژل ماژول TX_RX با فرکانس 315 مگاهرتز می دونه
کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

استفاده از دیکودر وقتی مناسبه که بخواین چند وسیله رو با تعداد کمتر کلید راه اندازی کنید، اما در این صورت باید کلید ها رو بصورت ترکیبی بکار بگیرید. اگر به طرز کار یک دیکودر دیجیتال آشنایی داری, کافی است خروج هر چهار کانال گیرنده را به یک دیکودر 4 به 16 وصل کنید و خروجی دیکودر را به ( در صورت نیاز) به درایور راه انداز ( موتورها یا هر وصیله ی دیگری) وصل کنید و با درست کردن شماره ی خروجی دیکودر بوسیله ی کانال های 1 تا چهار ِ فرستنده/گیرنده وسیله ی مورد نظرتان را کنترل کنید
معایب این روش اول این است که مقادیر کانالهای رادیویی اولاً باید دیجیتال باشند و مقدار آنالوگ ( مثلا برای کنترل سرعت) دیگر قابل انتقال نیست
و دوم اینکه چند دستگاه را به طور همزمان نمی توانید بکار بگیری فقط یکی از گیرنده ها روشن و بقیه خاموش خواهند بود
زندگی یک معجزه است. در آن برای همه چیز تعریفی هست. همه چیز هیچ است؛ بدون عشق!

پاسخ
 سپاس شده توسط ali dj ، behroz2010
با سلام من دنبال مدار اتومبیل منترولی هتستم اگر میشه به ایملم بفرستتید ممنون میشم .

زیاد سخت نباشه اخته تازه میخوام یاد بگیرم atos0055@yahoo.com
پاسخ
سلام همگی استادان گرامی , من به راهنمایی شما خیلی خیلی نیاز دارم , تقریبا از رشته ی الکترونیک چیزی نمیدونم ولی از شما میخوام که تو ساختن یک میکروفون با کیفیت برای یک ساز موسیقی منو کمک کنیم , در صورت امکان میخوام میکروفون سیمی نباشه , فرستنده و گیرنده تا حداقل ۲۰ متر باشه , بسیار بسیار متشکرم از شما استادانی که وقتتون رو در اختیار بنده گذاشتین
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  كمك براي ساخت پروژه كنترل لوازم منزل به وسيله ي چند رله و يك عدد دو sadri 3 1,382 5-2-1392، 10:21 عصر
آخرین ارسال: sadri
  کمک در ساخت میکروفن بیسیم behroz2010 7 4,830 15-1-1391، 09:56 صبح
آخرین ارسال: ashamed

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان