امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روشهای چاپ فیبر مدار چاپی
سلام

این لایه های لامینت رو که توضیحتون دادید از کجا میشه تهیه کرد؟

لایه ها به چه صورت اند؟
کاش در کتاب قطور زندگی سطری باشیم به یاد ماندنی! نه حاشیه ای فراموش شدنی...
پاسخ
 سپاس شده توسط Megaton ، aliavr
من همین امروز رفتم خیابان جمهوری کوچه آلیک نیوکیت، 30سانتیمتر در 1متر (می گفت اصل ژاپن) رو میداد 3.900 تومان، بدون پودر ظهور.
;()((void (*)(void))0x0000)
پاسخ
 سپاس شده توسط mozhdeh ، امیرحسین ، Megaton ، امین مرکبی ثابت ، rahman1990 ، aliavr
یک پیشنهاد:
مگه برای روش لامینت، هرجا که نور نخوره نمیمونه و هرجا که نور بخوره میمونه؟!
حالا اگه بیایم طرح رو تو سیستم نگاتیو بگیریم(یعنی مدار سفید و مابقی مشکی) و یه خروجی مثل بیت مپ(bitmap) بگیریم و بردی که لامینت روش چسبیده رو به جای اینکه زیر نگاتیو قرار بدیم و بهش نور بتابونیم، روی مانیتور قرار بدیم و طرح رو روی مانیتور نمایش بدیم، اینجوری هم اونجاهایی که سفیده بهش نور میخوره و مشکی هم بهش نور نمیخوره، باز هم طرح چاپ میشه؟
به نظرتون جواب میده؟
کسی میتونه اگه امکاناتش دم دستش هست، تست کنه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط امیرحسین ، امین مرکبی ثابت ، aliavr
من فردا تست می کنم ولی نور مانیتور خیلی پخشه ضمنا سایزی که مانیتور نمایش میده رو باید به یه بدبختی با سایز واقعی یکسان کنیم
چون مانیتور بر اساس رزولوشن نمایش می دهد نه بر اساس سانتی متر
ولی میشه با یک پین هدر سایزش رو بدست آورد .
ولی مگر روش نوردهی معمولی چه مشکلی داره ؟ من به جای نور قرمز از نور صفحه مانیتور رو یک عکس قرمز میزارم . بعد که نور بخواهم بدهم از چراغ مطالعه استفاده می کنم .
اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید .
افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند.
پاسخ
 سپاس شده توسط SAJAD-G ، farjadpc ، aliavr
من هدفم اینه که دیگه نیاز به نگاتیو نداشته باشیم.
در مورد اندازه هم من با ARES یه طرح درست کردم و خروجی BMP گرفتم، بعد یه ATMEGA16 که تو طرحم استفاده کرده بودم رو، روی مانیتور )LCD) گزاشتم رو جای خودش تو طرح ، اندازه دقیق بود.
پاسخ
 سپاس شده توسط امین مرکبی ثابت ، aliavr
آره فقط هزینه چاپ یک کاغذ ترسپرنسی کم میشه و دیگه نیازی به نگاتیو کردن نیست . راستی اگر کسی نیاز داشت تا آموزش نگاتیو کردن در التیوم رو بگم .
اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید .
افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند.
پاسخ
 سپاس شده توسط aliavr
از هزینه مهم تر هم، وقته!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط امیرحسین ، امین مرکبی ثابت ، aliavr
خیلی عالی بود مرسی دوستان مطلب کاملا کاربردی بود...
Tongue..........Big Grin؟؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط aliavr
راستی کمی فکر کردم دیدم که شما باید حتما نگاتیو کنید . چون جاهایی که نور می خورند باعث می شوند که مس باقی بماند . جاهای تیره خورده می شوند .
ضمنا به خاطر فاصله بارکی که نور با بک لایت LCD داره نور مات میشه . البته مانیتور های LED رو چک نکردم چون بکلایت ندارند .
پاسخ
 سپاس شده توسط aliavr
یعنی اگه ما یه عکس سیاه و سفید رو بخوایم از این طریق رو برد چاپ کنیم، اصلا امکان نداره؟ حتی با کیفیت پایین؟
پاسخ
 سپاس شده توسط امین مرکبی ثابت ، aliavr

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهی برای ازبین بردن اسید مدار چاپی که رو موزایک ریخته بگید behroz2010 8 1,917 22-9-1393، 07:37 عصر
آخرین ارسال: iman d
  نقشه مدار ربات مسیر یاب sima 20 12,164 8-9-1393، 06:43 عصر
آخرین ارسال: رضامحمد
  کشیدن قطعات پشت فیبر؟ respina_sina 4 1,913 2-7-1393، 03:38 صبح
آخرین ارسال: A.H.A
  طراحیPCB مدار behroz2010 1 1,038 2-7-1393، 03:30 صبح
  جدا کردن ic از مدار"""فوری"""" mehrdad6511 3 1,130 2-7-1393، 03:13 صبح
  رسم مدار نقطه ای روی برد از روی مدار شماتیک parsi1404 3 1,765 27-2-1392، 08:35 عصر
آخرین ارسال: mo2_star
  فرق فیبر های ضخیم با نازک چیه؟؟ akbar8 1 771 9-6-1391، 02:32 عصر
آخرین ارسال: امیر حسینی
  فیبر رنگی robot man 6 1,840 23-5-1391، 02:12 عصر
آخرین ارسال: ashamed
  با چاپگر canon مدل mx410 میشه مدار چاپ کرد یا نه ؟؟ behroz2010 0 596 18-4-1391، 03:11 عصر
آخرین ارسال: behroz2010
  روشی سریع برای ساختن فیبرمدار چاپی مهرداد 58 17,075 8-3-1391، 04:51 عصر
آخرین ارسال: ارین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان