امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در خواست نرم افزار SIMATIC WIN CC
اولی سرویس پک 2 هست
دومی آپدیت برای سرویس پک دو .
ببخشید لینک دوم رو اشتباه فرستادم / لطفا من رو امیرحسین صدا بزن یا فامیلم رو بگو
http://support.automation.siemens.com/WW...reeLang=en
اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید .
افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند.
پاسخ
سلام امیر حسین جان
سرویس پک 2 که زیمنس گذاشته بود ویندوز 7 رو ساپورت نمیکنه.
چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حق سنگین است اما گوارا ، باطل سبک است، اما در کام چون سنگی خارا
پاسخ
عجب . وقتی سرویس پک رو قبول نمیکنه پس چطوری خودش روی سون نصب میشه .
این زیمنس باید برنامه نویس هاشو عوض کنه دیگه . الان سال 2011 هستش و هنوز step7 روی 64 بیتی نصب نمیشه
یه زحمت دیگه بکش و روی xp هم تست کن . اگر نشد دیگه یه مجبوریم از نسخه قبلی استفاده کنیم .
اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید .
افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند.
پاسخ
چشم.انشاالله فردا نتیجشو میگم.
پاسخ
 سپاس شده توسط امیرحسین
حقا که میگن Xpبهترین سیستم عامل برای نرم افزار های مهندسی.
تو XP بدون نیاز به سرویس پک دو راحت جواب میده.
من خودم VMware Workstation نصب کردم و تو اون ویندوز اکس پی نصب کردم و فعلا دارم اینجوری از XPاستفاده می کنم.
راستی امیرحسین(مدیر)جان از پیگیری و پاسخگویی سریع و کامل شما هم کمال تشکر رو دارم.
راستی کسی در موردسیستم عامل های real time چیزی میدونه؟
با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط امیرحسین
خیلی ممنون . پس مشکل از ویندوز 7 بود. پس من با لینک مستقیم در سایت قرار می دهم به زودی .
اسم شما هم به عنوان تشکر و همکاری در آن پست قرار می دهم . فقط فامیلتون رو ندارم .
پاسخ
محمداصغری
پاسخ
 سپاس شده توسط امیرحسین
سلام امیرحسین جان
امروز تو دانشگاه با بعضی از بچه ها که صحبت می کردم گفتن که تونستند wincc7رو روی ویندوز 7 نصب کنند وازش استفاده کنند.
cpuسیستمم intelو مادربردم GIGABYT .ویندوز من نسخه Ultimate هستش. احتمال می دم روی سیستم های دیگه یا نسخه های دیگه ای از ویندوز نصب بشه.
اگه دوستان تونستند رو سیستم های خودشون این برنامه رو نصب کنند یه خبر هم به ما بدن .
سپاس فراوان
پاسخ
 سپاس شده توسط امیرحسین
(21-9-1390، 12:06 صبح)امیرحسین نوشته است: عجب . وقتی سرویس پک رو قبول نمیکنه پس چطوری خودش روی سون نصب میشه .
این زیمنس باید برنامه نویس هاشو عوض کنه دیگه . الان سال 2011 هستش و هنوز step7 روی 64 بیتی نصب نمیشه
یه زحمت دیگه بکش و روی xp هم تست کن . اگر نشد دیگه یه مجبوریم از نسخه قبلی استفاده کنیم .

سلام.
من step7 روی ویندوز se7en 64 بیتی نصبش کردم کرکش هم جواب داده ، خدا رو شکر.
فقط باید یه حرکت هایی بزنید.
اینجا آپلود شده.
http://filepost.com/folder/am8bc89c
اگه نتونستید دانلودش کنیید بگیید جای دیگه آپلودش کنم.
تو بارها می گویی "خواهم داد، امابه آنکه سزاوار باشد".
درختان باغ تو چنین نمی گویند، و گله های چراگاه تو نیز هم.
اینها می دهند تا زندگی کنند، زیرا ندادن همان است مردن همان.
جبران خلیل جبران
پاسخ
اینکه دادید سیماتیک منیجر است /
بحث ما سر wincc بود
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نرم افزار پروتئوس sari-tirkola 24 8,675 15-1-1395، 02:09 عصر
آخرین ارسال: درستکار
  نرم افزار طراحی فونت برای LCDN96 ARM-mohsen-AVR 11 2,831 16-11-1394، 08:34 عصر
آخرین ارسال: yaserfarhadi58
  نرم افزار تبدیل عکس به فایل هگز alinnn 0 336 21-9-1394، 03:06 صبح
آخرین ارسال: alinnn
  درخواست نرم افزار برای plc madicon tsx 3721101 pmn.asd 0 468 8-5-1394، 01:08 عصر
آخرین ارسال: pmn.asd
  کاربرد نرم افزار cod vision aminzanjani 1 810 19-9-1393، 01:01 عصر
آخرین ارسال: iman d
  درخواست لیسانس(کرک) نرم افزار Altium Designer 14.3.15 mobah 1 819 23-7-1393، 06:23 عصر
آخرین ارسال: Ali-Ali
  درخواست نرم افزار کرک شده MIKROC FOR DS PIC 38505512 3 1,636 18-6-1392، 11:06 عصر
آخرین ارسال: 38505512
  نرم افزار برای اندروید؟ atige 1 1,163 30-1-1392، 12:05 عصر
آخرین ارسال: امیرحسین
  دانلود نرم افزار Altium Designer 2013V13.0.12 masoudexe 6 1,716 18-1-1392، 06:19 عصر
آخرین ارسال: امیر حسینی
  درخواست نرم افزار طراحی بدنه ربات behroz2010 7 3,401 30-12-1391، 04:31 عصر
آخرین ارسال: nano

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان