امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در خواست نرم افزار SIMATIC WIN CC
نه خواهش می کنم . اتفاقا داری به من کمک می کنید . چون خیلی ها سفارش قرار دادن در سایت رو دادن
اگر بدونم مشکلش از کرکه دنبال کرک جدید می گردم
اگر هم نشد . مجبورم نسخه قبلی رو بزارم
پرسیدم مشکل اینترنت نداری برای اینکه نسخه قبلی رو بهت بدم . که زیاد هم با این فرق نداره ولی کرکش قابل اعتماد تره
اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید .
افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند.
پاسخ
از لحاظ اینترنت و دانلود هم مشکلی ندارم.فقط مشکلم اینه که روزی 1.5گیگ بیشتر نمی تونم دانلود کنم و به خاطر همین هم این نسخه خیلی طول کشید تا دانلودش کنم.
مدیر جون اگه میشه کرک نسخه قبلی رو بزار تا رو این نسخه هم امتحان کنم.
راستی من یه ورژن قبل از این رو خواستم نصب کنم اما چون Microsoft SQL Server 2005 اون نسخه سرویس پک 1بود نتونستم نصب کنم.این نسخه رو که نصب کردم یه بار پاکش کردم (بدون حذف Microsoft SQL Server 2005سرویس پک2)و wincc نسخه قبلی رو این نسخه از Microsoft SQL Server 2005نصب کردم بازم همون ارور رو داد.
احتمال داره مشکل از Microsoft SQL Server 2005باشه؟
چون نسخه قدیمی تر (با حجم 4گیگ )روی XPبدون مشکل نصب می شد.
حق سنگین است اما گوارا ، باطل سبک است، اما در کام چون سنگی خارا
پاسخ
آره احتمال داره . من خودم هم با همین SQL server مشکل پیدا کردم . یکاری کن
وقتی داری نصب می کنی چیز های اضافی رو نصب نکن . مخصوصا چیزهایی که مربوط به شبکه و کاربران سرور هستند .
کلا نرم افزار را خالی خالی نصب کن
من حدس میزنم مشکل از این برنامه های جانبی است .
اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید .
افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند.
پاسخ
چرا.همین کارو کردم وفقط خود نرم افزار رو نصب کردم و برنامه های جانبی شو نصب نکردم.
پاسخ
پس صبر کن من نسخه SP2 رو براتون لینک مستقیم می کنم . این هم تست کنید . ولی اگر این هم برای شما جواب نداد مشکل از سیستم عامل شماست . چون خیلی از سایت ها تاییدش کردند
پاسخ
آقا مشکل رو یافتم
http://support.automation.siemens.com/WW...viewreg=WW
توی انجمن خود زیمنس گفته بود این مشکل بعد از نصب سرویس پک 2 حل میشه
شما هم نصب کن ببین درست میشه ؟
http://www.automation.siemens.com/WW/for...anguage=en
پاسخ
مدیر جون چطوری دانلودش کنم؟کدومشو دانلود کنم؟
فکر کنم باید تو سایتش عضو بشی؟
اگه زحمتی نیست لینک شو خودتون بزارید.
با تشکر و عذر خواهی به خاطر مزاحمت.
پاسخ
دانلودش که عضویتی نبود . روش کلیک می کنی شروع به دانلود میشه .
به من لینک زیر رو داد

http://cache.automation.siemens.com/dnl/...P2_CAS.zip
اگر کار نداد خودت دکمه دانلود رو بزن
پاسخ
این هم آخرین آپدیت برای wincc sp2 هست . البته ممکنه کرک رو از کار بندازه
http://support.automation.siemens.com/WW...reeLang=en
فکر نکنم بعد از نصب این مشکلی براتون پیش بیاید .
پاسخ
مدیر جون فرق لینک های این دوتا پست اخریت چیه؟
با تشکر
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نرم افزار پروتئوس sari-tirkola 24 8,675 15-1-1395، 02:09 عصر
آخرین ارسال: درستکار
  نرم افزار طراحی فونت برای LCDN96 ARM-mohsen-AVR 11 2,831 16-11-1394، 08:34 عصر
آخرین ارسال: yaserfarhadi58
  نرم افزار تبدیل عکس به فایل هگز alinnn 0 336 21-9-1394، 03:06 صبح
آخرین ارسال: alinnn
  درخواست نرم افزار برای plc madicon tsx 3721101 pmn.asd 0 468 8-5-1394، 01:08 عصر
آخرین ارسال: pmn.asd
  کاربرد نرم افزار cod vision aminzanjani 1 810 19-9-1393، 01:01 عصر
آخرین ارسال: iman d
  درخواست لیسانس(کرک) نرم افزار Altium Designer 14.3.15 mobah 1 819 23-7-1393، 06:23 عصر
آخرین ارسال: Ali-Ali
  درخواست نرم افزار کرک شده MIKROC FOR DS PIC 38505512 3 1,636 18-6-1392، 11:06 عصر
آخرین ارسال: 38505512
  نرم افزار برای اندروید؟ atige 1 1,163 30-1-1392، 12:05 عصر
آخرین ارسال: امیرحسین
  دانلود نرم افزار Altium Designer 2013V13.0.12 masoudexe 6 1,716 18-1-1392، 06:19 عصر
آخرین ارسال: امیر حسینی
  درخواست نرم افزار طراحی بدنه ربات behroz2010 7 3,401 30-12-1391، 04:31 عصر
آخرین ارسال: nano

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان