امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل مشکلات تاپیک آموزش قدم به قدم AVR
لطفا مشکلات خود را در رابطه با تاپیک آموزش قدم به قدم میکرو AVR اینجا مطرح کنید تا جناب آقا امین و سایر دوستان براتون حل کنند . نظرات سازنده شما باعث میشه سطح علمی این بخش بالاتر برود
با تشکر
اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید .
افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند.
پاسخ
 سپاس شده توسط cina ، masoud70 ، raspina
سلام من هيچ از ميكرو نميدونم ميگه لطف كني از اول توضيح بدي
پاسخ
 سپاس شده توسط amin ، cina
دوست عزیز می تونید اینجا کلیک کنید و آموزش رو از اول ببینید
اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید .
افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند.
پاسخ
 سپاس شده توسط cina ، ali-fa ، masoud70
دوست خوبم سلام
من سعی کردم واقعا ساده بنویسم و تازه شروع به نوشتن کردم و مطمئنم اگر این مطلبو بخونی بعد از اتمامش کاملا بتونی با میکرو کار کنی فقط واقعا به دلگرمی شما نیاز دارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط عرفان ، Amir ، cina ، king mehrdad ، sekhavatmand
آقا ببخشید من چندروزی نبودم . آموزش رو نگاه کردم واقعا از کف شروع کردی حال کردم Big Grin . راستی من می خواهم برنامه نویسی شروع کنم . شما به کدوم زبان یاد می دین ؟ کی شروع میشه کلاس برنامه نویسی ؟
یه سوال دیگه : فرق PIC با AVR چیه کدوم بهترن ؟
ببخشید اگر یکم رفتم جلوتر از درس استاد Blush
پاسخ
 سپاس شده توسط amin ، Amir
سلام دوست خوبم
من واسم فرق نداره اما چون کدویژن از زبون سی استفاده می کنه و با توجه به اینکه زبون قوی تری نسبت به بیسیک است و بسکام رو به نظرم کتابای دیگه خوب گفتن و تو اینترنتم خیلی مطالب خوبی هستش من می خوام یعنی هدفم اینه که اون مطالبی که واقعا بچه ها تو یادگیریش ضعیفن یعنی خوب گفته نشده کار کنم واقعا یه گلایه دارم من ای کارو به خاطر همه دوستای خوبم و کمک به اونا انجام میدم ولی واقعا بچه ها کم گذاشتن اگه مطلب واقعا استفاده کردن یه تشکر خشک و خالی که دیگه هزینه ای نداره که بدونم استفاده کردن اگه هم ایراداتی دیدن به من گوشزد کنن که واقعا استفاده کنم راستش به خاطر مطلب دومی یک شب نخوابیدم برای کمک به دوستام هیچ منتی هم ندارم چون واقعا از این کارم لذت می برم معذرت سرتونو درد اوردم
خوب هرکدوم یه ویژگی هایی دارن ولی avr واقعا پرکاربردتره و مطمئنما واقعا تو هر کاری می تونین ازش استفاده کنین
پس از کدویژن استفاده می کنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط Amir ، امیرحسین ، cina ، sekhavatmand ، king mehrdad ، mobomas
(11-1-1390، 03:09 صبح)amin نوشته است: سلام دوست خوبم
من واسم فرق نداره اما چون کدویژن از زبون سی استفاده می کنه و با توجه به اینکه زبون قوی تری نسبت به بیسیک است و بسکام رو به نظرم کتابای دیگه خوب گفتن و تو اینترنتم خیلی مطالب خوبی هستش من می خوام یعنی هدفم اینه که اون مطالبی که واقعا بچه ها تو یادگیریش ضعیفن یعنی خوب گفته نشده کار کنم واقعا یه گلایه دارم من ای کارو به خاطر همه دوستای خوبم و کمک به اونا انجام میدم ولی واقعا بچه ها کم گذاشتن اگه مطلب واقعا استفاده کردن یه تشکر خشک و خالی که دیگه هزینه ای نداره که بدونم استفاده کردن اگه هم ایراداتی دیدن به من گوشزد کنن که واقعا استفاده کنم راستش به خاطر مطلب دومی یک شب نخوابیدم برای کمک به دوستام هیچ منتی هم ندارم چون واقعا از این کارم لذت می برم معذرت سرتونو درد اوردم
خوب هرکدوم یه ویژگی هایی دارن ولی avr واقعا پرکاربردتره و مطمئنما واقعا تو هر کاری می تونین ازش استفاده کنین
پس از کدویژن استفاده می کنیم
من هم با AVR موافقم از زحماتی که می کشی
کمال تشکر را دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط cina
البته آقا امین این رو هم بگم خیلی ها ازتون تشکر کردن اگر پایین پست هاتون رو نگاه کنید .
تا مطالب عملی تر نشوند و به کارهای تخصصی تر نرسند همه کاربران به این تاپیک نمی آیند. بعد از یک مدتی شما از گوگل هم بازدید خواهید داشت .
باز هم تشکر به خاطر فعالیت خوبتان
پاسخ
خیلی عالی بود دستتون درد نکنه
حالا کلاس های کد ویژن از کی شروع میشه؟
پاسخ
سلام دوست خوبم
صبر کنید تا قسمت های مختلف میکرو رو اموزش بدم بعدش قصدم اینه که همراه با انجام پروژه های مختلف اموزش بدم
ولی راستش شاید تا 17 نتونم مطلب جدید بگم از همه بچه ها معذرت می خواهم .Blush
پاسخ
 سپاس شده توسط cina ، king mehrdad

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش ساخت تابلو روان 3 و 7 رنگ و آموزش ساخت تابلو چرخان moein masoumi 365 124,237 21-12-1396، 09:42 عصر
آخرین ارسال: pad_kay
  آموزش قدم به قدم AVR amin 37 23,703 30-11-1393، 12:52 عصر
آخرین ارسال: tabi
  آموزش avr studio به فارسی abedanew 0 566 4-11-1393، 02:32 صبح
آخرین ارسال: abedanew
  کتاب آموزش کاربردی AVR peyman9 2 1,059 25-6-1393، 03:01 عصر
آخرین ارسال: peyman9
  آموزش ساخت کامل و جامع ریموت کنترل برای ربات electronicnarm2010 21 8,179 19-10-1392، 10:15 عصر
آخرین ارسال: maysamshirani
  آموزش میکرو کنترلر AVRاز صفر mohammd-98 0 671 29-9-1392، 02:19 عصر
آخرین ارسال: mohammd-98
  کمک در رفع مشکلات برنامه 1234aidin 2 851 30-7-1392، 10:07 صبح
آخرین ارسال: 1234aidin
Bug برنامه قفل دیجیتال و مشکلات عملی sajadgreat 6 1,652 14-3-1392، 08:30 عصر
آخرین ارسال: sajadgreat
  مشکلات پروگرامر hadivahdati 4 1,830 9-2-1392، 08:43 عصر
آخرین ارسال: microoo
Video آموزش بسکام پروژه یازدهم( ساخت ساعت با lcd) akbar8 45 17,761 12-1-1392، 11:04 صبح
آخرین ارسال: ehsancompany

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان