امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش قدم به قدم AVR
سلام قصد دارم آموزش AVR را از پایین ترین سطح ممکن طوری که حتی مناسب دانش آموزان هم باشه شروع کنم.
لطفا اگر سوالی داشتید در تاپیک حل مشکلات آموزش قدم به قدم AVR مطرح کنید و از پرسیدن سوال در این بخش خودداری کنید .
نظرات شما در آن بخش باعث دلگرم شدن بنده به ادامه کار خواهد شد . با تشکر امین
پاسخ
 سپاس شده توسط امیرحسین ، Amir ، cina ، cniran ، jumper ، king mehrdad ، felove ، saeidhp ، nano ، live_1389 ، ali malekiyan ، farid499 ، Elizabeth ، mey_m ، farzane ، m_reza_g8 ، polestar ، 1234aidin ، ali.r ، parsa79 ، javidjava ، fhgb ، amir farahbakhsh ، sadegh_54 ، mega ، kamran0080 ، hassan_1365 ، Soham ، aliavr ، TEST01287 ، Novice ، amirjaf ، vahid.dialame ، javad2010 ، s.jv
به نام او
امروز نخستین روز اینده توست این مطالب را برای فردای روشن به امروز تو تقدیم می کنم.

اول می خواستم که ازتون کمک بخوا هم که وا قعا کمکم کنید چون واقعا اینجوری نوشتن حتی از کتاب نوشتنم سخت تره به خاطر پیوستگی مطالب یعنی ممکنه یه مقدار موضو عا جابه جا شه اما تمام سعیمو می کنم که هیچی از قلم نیفته .,
حالا شروع به نوشتن می کنم :
avr ( جلسه اول)
در این جلسه یه توضیحه کلی راجع به avr می دم .
اولین چیز که این تراشه کوچک به سه دسته کلی تقسیم می شه :
tiny avr .at90s . mega avr

خصوصیات: 1:سرعت بالا ( توانایی اجرای میلیون ها دستور العمل بستگی به فرکانسش کاریش واقعا یه لحظه بهش فک کنین میلیونها کار تو یه ثانیه )

2:یک تراشه کوچک و قیمتی در حد یه ایس پک ! (البته نباید انتظار زیاد بالایی هم داشته باشینا یه مقایسه با مادر بورد کامپیوترتون بکنین)

3:این خانواده گستردگی فراوانی در محصولات دارد اما تقریبا کار با یکی از انها را یاد بگیرین میشه گفت کل شو بلدین

کلا برنامه نویسیش یعنی بازی با اعداد ( مخصوصا اعدا باینری )
توصیه: یه نگاهی به مبنا ها روش تبدیل اونا بکنین)
حالا برای بازی با این اعداد یه سری عملیات در اختیارتون گذاشتن که به اونا میگن دستور العمل
حالا چند تا چیز دربارش بهتون میگم که کتابای مختلف هی از اونا استفاده می کننو یه توضیح کوچیکم نمی دن

1)معماری(risk(reduse instruction set computer

یعنی تعداد دستور العملا( بالا بهتون گفتم) رو کاهش دادن اما یکم برنامه نویسییش سخت شده ولی هم حجمش اومده پایین هم سریتر شده خوب ارزش
داره دیگه یکم سختی بکشیم

2)oscilator

نوسان ساز : دو نوع داخلی و خارجی اس
ت که کارش همون که بالا گفتم تعیین فرکانس میکرو
اغلب میکروها خودشون داخلیشو دارن ولی یه کم دقیق نیس و واسه کارای مهم که زمان خیلی مهمه بهتره خودتون یه خارجیشو که بهش میگن کریستال ببندید
3)fuse bit
قسمتی از حافظه فلش است که یه سری امکانات به شما میده که به وقتش همرو میگم با کاراشون تا حالشو ببرین

4) pull up

یه مقامتی در کنار پیینا واسه کنترل جریان ( البته چون گفته بودم از پایین ترین سطح این رو هم بگم که avr ها بسته به نوعشون دارای پایه های مختلفی هستند که به هر کدوم از پایه ها پین میگن و به مجموعه 8 پین یه پورت میکن)
به عنوان حسن ختام این قسمت بخش های مختلف میکرو رو با یه تمثیل خوب از یا ادم بهتون یه توضیح کلی می دم ( راستش امروز داشتم فک می کردم به ذهنم زد )

1) cpu

( مغز ادم که همه چیزو پردازش می کنه که همون طور که مغز ساختار پیچیده ای داره درون cpu هم بلبشوریه نه نه دیگه الان وقتش نیست کامل همرو می گم عجله نکن)

2) حافظه های میکرو ( flash . ram . sram .eeprom.register )

حافظه ادم که قسمتای مختلفی داره کوتاه مدت و بلند مدت . تا حالا شده فک کنین یه چیزا بوده که یادتون نمیاد مثل حافظه های( sram . ram) که با قطع برق می پرن و یه چیزا هیچوقت یادتون نمیره مثل حافظه های( eeprom . flash )که همیشه تو میکرو می مونه تا وقتی شما بخواین

حالا نوبت به رجیستر میرسه که من بهش می گم نخودی تا حالا به پیام های عصبی توجه کردین هر چی می شه تو بدن اتفاق مییفته به همه میگن بدو بدو می رن به مغز می دن اونم سریع پردازش می کنه تو میکرو هم هرکاری بخواین بکنین باید به اینا بگین اونم میره میده به cpu اونم پردازش می کنه

3)اسیلاتور ( نوسان ساز) :

تا حالا به قلبتون که چی کار می کنه دقت کردین وقتی سریع راه می رین تن تن می زه وقتی هم مثلا اگه نشسته باشین در حاله خوندن یه مطلبی اروم اروم واسه خودش می زنه دقیقا اسیلاتورم اگه میکرو بخواد سریع کار کنه فرکانس بالا انتخاب می شه ( کارکردشو بهتون می گم ولی عجله نکنین راستش وقتی می خواستم میکرو رو یاد بگیرمیه کم سختی کشیدم الان می خوام از پایین ترین سطح بگم اونایی که بلدن 5 6 جلسه بعد بیان ولی خوندن همین قسمتا هم خالی از فایده نیس)

4)input / output ports(پایه های ورودی و خروجی)

به دست وپاتون دقت کنین و دارین شوت می کنین یا مشت میزنین تنقار دارین به محیط یه حرکتی می زنین مثل پایه های خروجی میکرو و وقتی دارین یه چیزیرو برمی دارین محیطه که به شما ... اینجا شما مثل ورودی عمل می کنین (البته میکرو میشه مثله یه ادم هزار دست و پا چه قشنگ میشه)

5) مبدل انالوگ به دیجیتال (adc)
به نظر شما مغز می فهمه مثلا قرمز یعنی چی یا اول چشاتون می بینه بعد یه کارایی روش انجام میده بعد اونو می ده به سیگنالای عصبی بعد می رن میدن به مغز اونم می فهمه میکرو ها هم اطلاعات انالوگو نمی فهمن باید Adc اونارو به داده های دیجیتالی تبدیل کنه بعد تقدیم کنه به میکرو
مثل هلو اونم حالا روش یه کاری انجام بده

6) مقایسه گرها
مثل انجام یه کاره درس و نادرسته که شما فک کنم میرین سراغ درسته تو میکرو هم همین طوره یه مقایسه ای روی مقادیر انالوگ انجام میده بعد رو خروجیش یا 1 منطقی میده یا 0 منطقی

راستش واقعا خسته شدم یه چیزایی از این قسمت موند واسه جلسه بعد نمی خوام سمبل کنم
تو رو خدا نظر بدین تا هم قوت شه واسه من هم سطحش بره بالا هر سوالی هم داشتین بپرسین بلد بودم میگم نبودمم می پرسم یا بچه های دیگه کمک کنن
At

با تشکر امین

پاسخ
 سپاس شده توسط mozhdeh ، Ebrahim ، امیرحسین ، ajapyy ، Hakimzadeh ، mani6 ، عرفان ، Amir ، cniran ، jumper ، king mehrdad ، M_Javad ، milad_mmb ، asal ، ariubarzan ، ru.david ، masoud70 ، raspina ، robot ، مهندس ، nano ، reyha ، didehban ، enable ، Delphianrex ، provax ، mamool ، farrah ، milad_kh.s ، Elizabeth ، m_reza_g8 ، aliavr ، مهرداد ، sadeghmojtabaei ، farzane ، 8604191 ، cnor ، VaHiD.Z ، amard_1368 ، alipcpmc ، hasa2005 ، parsa79 ، sadegh_54 ، amk110 ، mohamad132 ، mega ، ali_asrami ، masoud nasehi ، Mohi62 ، doost_el ، KGTR ، reza1376 ، htarahi ، hplnvqh ، kamran0080 ، hassan_1365 ، Pixar ، Soham ، TEST01287 ، tabasoomtz ، Novice ، MRGH ، mehdigostar ، mohammd-98 ، Javad1400 ، rroona ، M-M-M ، javad2010 ، s.jv
با سلام جلسه دوم
از جلسه قبل یه بحث درباره وقفه ها. تایمرا و امواج pwm مونده بود .

اول وقفه ها :
شده تا حالا مثلا دارین یه کاری انجام میدین مثلا درس می خونین مادر عزیزتون از شما یه کاری بخاد شما برین انجام بدین و بعد اتمام اون کار ,دوباره بیاین به کاره خودتون برسین واسه میکرو هم بعضی وقتا از این اتفاقا می یفته و مجبور می شه دستورای اصلی رو بیخیال شه بره یه سری کاره مشخص انجام بده بعد بیاد ادامه کارای قبلی رو از پیش بگیره که نحوه این کار توسط میکرو رو بعدا بهتون می گم.

حالا تایمرا و شمارنده ( timer / counter

اول وایستین یه چی بگم می دونین که این دستور العملا یکی یکی اجرا می شن ها به نظرتون چه جوری؟
خودم میگم یادتونه گفتم بهتون که اسیلاتور فرکانس کاری میکرو رو تعیین می کنه حالا چه طوری؟
بازم خودم می گم تو میکرو یه سری منابع تولید پالس هستش( چون گفتم این مقاله واسه عمومه نمی زارم چیزی بمونه که حتی دانش اموزه اول دبیرستان باشه نفهمه پس حالا پالس یعنی چی؟ یه سری شکل موجا هستش که مربعی اند اینم یه سیگنال مربعی که بهش می کگن پالس( از پایین دانلود کنین اکسشو)

می بینین تو این شکل ولتاژ یا 5 ولته یا صفر ولته به این نوع سیگنالا می گن پالس
اینم بگم که به هر تناوب این سیگنال می گن یه سیکل و هر دستور با یه سیکل انجام میشه
تو میکرو یه سری منابع تولید پالس هستش( 4 5 تایی هستن ) یکی شم اسیلاتوره همونی که جلسه اول گفتم.
قسمت هایی از حافطه در نطر گرفته شده است که می تواند پالس های تولیدی را بشمارد که بستگی به حجمی است که اختصاص داده می شود و هر پالس که می اید یک واحد این شمارنده افزایش پیدا می کند تا حافظه تمام شود و سر ریز شود و از اول شروع شود .
(توضیح کامل که اصلا به چه دردی می خوره بمونه واسه بعد یواش یواش قول می دم اگه این مطالبو دنبال کنین بعد از تموم شدنش هر کاری با میکرو می تونین بکنین اصلا من فقط به عشق ای می نویسم که همتون میکرو رو یاد بگیرین)

حال اگر ورودی شمارنده را به اسیلاتور وصل کنیم تا تعداد پالس های ان را بشمارد به این حالت به این شمارنده تایمرمی گن که می تونه زمان اجرای برنامه رو نشون بده حالا جزئیات بمونه واسه بعد...

امواج pwm

راجع به همین پالسو این چیزاس که بهدا کلا توضیح می دم که خیلی این امواج پرکاربردن مخصوصا واسه راه اندازی موتور بمونه واسه بعد
حالا به این شکل یه نکاهی بکنی

حالا می خوام راجه به cpu بگم هم جامع هم کافی دقت کنید
cpu کلن شامل یه سری رجیستره (که همین پایینو بخونین همه چی راجه بهش بهتون می گم ) و یه واحد اصلی که بهش می گن alu
cpuخود در واقع یه قسمتی از یه واحد بزرگتره که بهش می گن mcu مثل سر ادم که یه قسمتیش مغزه و چیزای دیگه

به این شکل می گن ساختار پردازنده یا mcu ( از پایین دانلودش کنین)
حالا تحلیل شکل اونجا هایی که ما می خوایم

به قسمت قرمز رنگ می گن واحد محاسبه و منطق(alu) که وطیفه انجام عملیات ریاضی رو داره

قسمت خاکستری 32 رجیست عمومی رو نشون میده که در ادامه توضیح می دم

به قسمت قهوه ای می گن پروگرم کانتر که هر دستور العمل که جرا شد این قسمت ادرس دستور العمل بعدی رو تو خودش جا میده در واقع تدارکاته

قسمت صورتی هم حافظه فلشه که محل نگهداری برنامه ای هس که واسه میکرو می نویسین

قسمت زرد به ترتیب شروع می کنه کد هر دستور الهمل که می خواد اجرا شه از حافظه فلش تو خودش نگه می داره

قسمت سبز هم اون دستور العملی که می خواد اجرا شه ره از زرد می گیره اول شناسایی می کنه چه دستور العملیه بعد امادش می کنه میده واحد واحد محاسبه و منطق اونم پردازش می کنه حالا دوباره از اول روز از نو روزی از نو

این حرکتا میشه نحوه عملکرد سی پی یو که اصلا هم واجب نیس از همه چی سر در بیارین چون مهم نیس ما بیشتر بحثمون کاربردیه
اون چیزای اضافی رو شکلم به موقش چشم می گم.( می بینین که چیزای دیگه هم بهش وصل شدن از طریق اون فلش خاکستره که در واقع اون گذرگاه داده است که قسمت های مختلف اطلاعاتشونو م ذارن رو اون گذرگاه , میره تو قسمت cpu و رجیستراو mcu پردازش می کنن

حالا می خوام درباره رجیسترا بگم با جزئیات کامل که می بینین همه بهشون نیاز دارن یادتونه گفتم که نخودین همه کارن

تو فیلما دیدین تو خارجه صندوق امانات هستش که فرض کنین مردم اومدن که یه چیزایی تو صندوقشون بزارن بعد یه سری کارمند و نگهبان و ... هست که واسه اینکه این کار انجام شه کمک می کنن میکرو هم همینه 32 رجیستر عمومی داره و بسته به نوع 64 رجیستر i/oکه همون طور که گفتم رجیسترا فضایی از حافطه اند اون 32 رجیستر نقش کارگر دارن و وظیفشون حمل اطلاعاته و حتی گه بخواین با رجیسترایi/o کار کنین بایدبدین به رجیسترای عمومی یعنی همین 32 تا , بعد اطلاعات اینارو کپی کنین رو رجیسترای i/o
حالا رجیسترای i/o که 64 تان که کارای مختلفی انجام میدن.
برای هر پورت یعنی هر هشت پایه که واسش یه اسم می ذارن lمثل پورت A, B, C ,Dهرکدوم سه رجیستر مهم دارن که می گم ( هر هشت بیتو میگن یه بایت یهنی هر پایه میکرو رو میگن یه پین( که دو حالت داره یا صفر یا یک ) , پس هر پورت یه بایته

DDRX
avr ها بسته به نوعشون پورت های مختلفی دارن مثله پورت A.B.C.D
همون طور که گفتم هر پورت از 8 پایه تشکیل شده که بهش می گن پین که از 0 تا 7 نام گزاری می کنن مثله b.0 b.1 b.2 و ....
حالا این رجیستر برای تنظیم ورودی و خروجی هستش که جای x نام پینو می زاری به راحتی که اگه مساوی 0 گذاشتی اون پایه ورودی میشه اگه 1 گذاشتی خروجی میشه مثلا DDRB.1=0
البته همین جوری میکرو نمی فهمه اول باید بدین به رجیسترای عمومی بعد اطلاعاته اونو کپی کنین روی رجیستر DDRX
PORTX
اگه پایه ها به صورت خروجی تعریف بشن یعنی اگه شما یا بسته به برنامتون بخواین رو پایه ها یه چیزی اعمال کنین که یا 0 یا 1 هستش تا روی پایه های میکرو بیفته که همون نشان دهنده سطح ولتاژه( 0 نشان دهنده 0 ولته و 1 هم نشان دهنده 5 ولته)
که جای x مانند بالا نام پایه است

pinx

اگه این پایه به صورت ورودی تعریف بشن
این دستگاه های اطرافن که پایه های میکرو رو مشخصص می کنن که اگه مثلا بخواین یه میکرو رو به دکمه های فشاری وصل کنن که همه ای دکمه ها طرف دیگشون به منبع 5 ولت وصل باشه وقتی همه دکمه ها فشار داده شوند یه چنین عددی روی پایه ها ظاهر میشن 0b11111111 ( که نشون می ده روی پایه ها 5 ولت قرار می گیرد) یا مثلن pinb.1=0 نشون میده که روش هیچ ولتاژی اعمال نشده

این سه تا رجیستر جزو مهم ترین رجیستران که واسه ارتباط با اینا هم باید اول اطلاعاتتو رو رجیسترای عمومی کپی کنی سپس اونا به این رجیسترا کپی شن
حالا یه مثال می زنم
ldi r.20,0b00000001
out ddra,r.20
تو دستور بالا اول اون عدد باینری رو روی رجیستر عمومی r.20 کپی کردم بعد این رجیستر عمومی رو روی رجیستر i/o کپی کردم ( ldi . out دستورای اسمبلی اند اصلا باهاشون فعلا کاری نداریم)
این سه تا رجیستر i/o خیلی مهمه باقیشم یعنی از اون 64 تا بسته به نیازتون یه سری دستورن که باید فقط بدونین اصلا نگران نباشین
فقط بازم برای بار هزارم می گم که برای ارتباط با رجیسترای i/o از رجیسترای عمومی استفاده می کنیم .

باقیش واسه جلسه بعد پس تا اینجا cpu , registers هارو بهتون توضیح دادم.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسط Hakimzadeh ، امیرحسین ، mozhdeh ، jumper ، عرفان ، Amir ، cina ، king mehrdad ، ali-fa ، cniran ، M_Javad ، asal ، raspina ، m.ordibehesht.15 ، robot ، nano ، reyha ، salieri ، didehban ، Delphianrex ، provax ، aliavr ، مهرداد ، farzane ، 1234aidin ، electronicnarm2010 ، hasa2005 ، parsa79 ، sadegh_54 ، mohamad132 ، mega ، hrd ، doost_el ، reza1376 ، htarahi ، حسین 1369 ، hplnvqh ، kamran0080 ، Pixar ، Soham ، Novice ، mehdigostar ، rroona ، javad2010 ، s.jv
با سلام به همه دوستای خوبم
قسمت سوم اموزش رو تقدیم می کنم
فایل آموزش را پیوست کردم می توانید دانلود کنید
با تشکر امین

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   vmwbhhaty1zyx7d36a57.pdf (اندازه: 491.05 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,668)
پاسخ
 سپاس شده توسط امیرحسین ، king mehrdad ، M_Javad ، milad_mmb ، ali-fa ، mozhdeh ، mahnaz ebrahimi ، Ebrahim ، aminmilad ، cniran ، saeidhp ، hadivahdati ، masoud70 ، hmd_shv ، raspina ، nano ، polestar ، provax ، milad_kh.s ، Elizabeth ، anjel1985 ، aliavr ، ali.r ، electronicnarm2010 ، hasa2005 ، parsa79 ، mohamad132 ، mega ، reza1376 ، htarahi ، hplnvqh ، kamran0080 ، Pixar ، Soham ، amir68000 ، Novice ، rroona ، vahid.dialame
با سلام خدمت دوستان حیف که زمان بدی با سایتتون اشنا شدم(زیاد نمی تونم بیامHuh) گقتم دست خالی نباشم یه مطلبی برای دستورات پرکاربرد زبان C میزارم که برا مبتدیها خوبه!!! گفتین اموزش قدم به قدم حالا درست نمی دونم ولی بعد از توضیحات و مقدمه در مورد ای سی ها یه دفعه رفتین برای توضیح وقفه، خوب بود قبلش یه مطلب در مورد نرم افزار Codevisin avr هم میذاشتین و با او از پایه مثلا روشن کردن یه led شروع میکردیدالبته اقا امین هم خوب توضیح داده بودند ولی این برا جلسات 10 به با لا خوب بود(ببخشید فضولی کردم)
گفتم حالا که خودم نظر دادم خودم هم یه کاری بکنم این فایلو که توضیحات خوبی برای نرم افزار Code vision avr در برداره تقدیم به دوستان گل
البته اضافه کنم برای یاد گیری کار با میکرو کنترلر ها اونهم با زبان C باید از پایه شروع و مثال حل کرده یه چند تا مثال با کدویژن و شبیه سازی پروتئوس دارم اما حیف نمی تونم الان بزارم اگه وقت شد حتما این کارو میکنم فعلا بای!

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   c.pdf (اندازه: 439.34 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,005)
.rar   AVR-codvision.rar (اندازه: 1.87 MB / تعداد دفعات دریافت: 999)
پاسخ
 سپاس شده توسط king mehrdad ، saeidhp ، m.ordibehesht.15 ، robot ، nano ، polestar ، امیرحسین ، provax ، aliavr ، 1234aidin ، electronicnarm2010 ، able ، hasa2005 ، fhgb ، mohamad132 ، htarahi ، kamran0080 ، Pixar ، Soham ، MRGH ، python ، rroona ، s.jv
با سلام همین طور که قول داده بودم چند تا تمرین میزارم این تمرینات اسونه ولی برای تازه کارا خیلی خوبه

سوالات توسط خودم حل شده و همان طور که میدونید در برنامه نویسی برای نوشتن یک برنامه راههای زیادی وجود دارد پس خودتون هم میتونید با الگو گیری از این برنامه ها نوع دیگر و بهتر و کارامد تر بسازید پس به متن نوشته ها بسنده نکنید و خودتون شبیه به سوالات را برای خودتون بسازید و حل کنید
در فایلهای پیوست؛ برنامه توسط codevision avr نوشته شده و توسط برنامه پروتئوس شبیه سازی شده!
امیدوارم به درد تون بخوره تا فرصت بعدی بای!

سوال:برنامه ای بنویسید که از میان دو عدد چهار بیتی موجود بر روی دیپ سوئیچ عدد چهار بیتی بزرگتر را بر روی led نمایش دهد.

سوال2: برنامه ای بنویسید که پس از اجرا شدن چراغهای فرد با هم و چراغ های زوج با هم روشن و خاموش شوند.

هر گونه سوالی داشتید اینجا مطرح نکنید تا تایپیک شلوغ نشه جای دیگه مطرح کنید که این تایپک فقط دارای پست های مفید و اموزشی باشه از عزیزانی که تشکر هم میخواهند بکنند دکمه تشکر را واسه همین کارا گذاشتند پست تشکر نزنیدdont

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   1.rar (اندازه: 31.81 KB / تعداد دفعات دریافت: 467)
.rar   2.rar (اندازه: 29.85 KB / تعداد دفعات دریافت: 409)
پاسخ
 سپاس شده توسط امیرحسین ، robot ، Delphianrex ، provax ، kasra_xox ، atlantik ، electronicnarm2010 ، hasa2005 ، sadegh_54 ، masoud nasehi ، nano ، 1234aidin ، Pixar ، Soham ، aliavr ، TEST01287 ، mnoroozi ، python ، hoseinmohammadi
سلام دوستان

کار با lcd
سوال:
شمارنده 0 تا 99 روی lcd 2*16
برنامه به زبان c توسط برنامه Codevision Avr تنظیم همراه با شبیه سازی پروتئوسBig Grin

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   1.rar (اندازه: 47.48 KB / تعداد دفعات دریافت: 493)
پاسخ
 سپاس شده توسط امیرحسین ، aliavr ، sadegh_54 ، 1234aidin ، Pixar ، Soham ، g-m-u.ir
سلام،من نیاز مبرم به برنامه ی USB دارم،البته من با Obdev آشنایی دارم ولی تا حالا نتونستم ازش جواب بگیرم و اینکه زبان این پروژه هم WinAVR هستش که من با Codevision کار میکنم، لطفاً به من کمک کنیدConfused
پاسخ
 سپاس شده توسط aliavr ، masoud nasehi ، Pixar
Question 
(5-1-1390، 04:02 صبح)amin نوشته است: سلام قصد دارم آموزش AVR را از پایین ترین سطح ممکن طوری که حتی مناسب دانش آموزان هم باشه شروع کنم.
لطفا اگر سوالی داشتید در تاپیک حل مشکلات آموزش قدم به قدم AVR مطرح کنید و از پرسیدن سوال در این بخش خودداری کنید .
نظرات شما در آن بخش باعث دلگرم شدن بنده به ادامه کار خواهد شد . با تشکر امین

فکر کنم بد نباشه کمی هم دیجیتال در ابتداء مطالب بیاری .
کلاً متشکرم
پاسخ
 سپاس شده توسط aliavr ، Pixar ، Soham
سلام مرسی واقعا خسته نباشید.
سایت بسیار جالب و پر باری دارید
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین 1369 ، Pixar ، Soham

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش ساخت تابلو روان 3 و 7 رنگ و آموزش ساخت تابلو چرخان moein masoumi 365 122,042 21-12-1396، 09:42 عصر
آخرین ارسال: pad_kay
  آموزش avr studio به فارسی abedanew 0 527 4-11-1393، 02:32 صبح
آخرین ارسال: abedanew
  کتاب آموزش کاربردی AVR peyman9 2 1,022 25-6-1393، 03:01 عصر
آخرین ارسال: peyman9
  آموزش ساخت کامل و جامع ریموت کنترل برای ربات electronicnarm2010 21 8,069 19-10-1392، 10:15 عصر
آخرین ارسال: maysamshirani
  آموزش میکرو کنترلر AVRاز صفر mohammd-98 0 647 29-9-1392، 02:19 عصر
آخرین ارسال: mohammd-98
Video آموزش بسکام پروژه یازدهم( ساخت ساعت با lcd) akbar8 45 17,499 12-1-1392، 11:04 صبح
آخرین ارسال: ehsancompany
  فیلم آموزش avr morteza90 2 1,080 3-1-1392، 07:46 عصر
آخرین ارسال: morteza90
  آموزش مفهومی تایمر/کانتر amir68000 1 1,419 25-9-1391، 11:14 عصر
آخرین ارسال: mohammad_amin
  حل مشکلات تاپیک آموزش قدم به قدم AVR امیرحسین 35 9,497 4-7-1391، 08:38 عصر
آخرین ارسال: atmelboy
  آموزش bascome reza137171 9 2,388 16-4-1391، 04:08 عصر
آخرین ارسال: masal

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان