امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ساخت تابلو روان 3 و 7 رنگ و آموزش ساخت تابلو چرخان
سلام به همگی
من که هرچی گشتم آموزش ساخت تابلو روان چند رنگ در اینترنت ندیدم.
به همین دلیل قصد دارم خودم اینجا آموزش بدم. خوشحال میشم اگه مشکلی دارید بپرسید.

تمامی عکسها و نقشه ها در سایت tinypic.com قرار گرفته اند. به علت تغییرات و به روز رسانی هر از گاهی این سایت، احتمال داره برای چند ساعت عکس ها نامعلوم باشند. مطمئن باشید پاک نخواهند شد. علاوه بر این تمامی عکس ها در فایل ضمیمه با نام PIC برای هر پست قرار داده شده است. شاید شاید بعضی وقتها نیاز به فیلتتتتر شکــــن باشه تا تصاویر باز بشه

.......* جهت دسترسی سریع به آموزش کامل تابلو روان (3 و 7 رنگ) به صفحه 4 و پست شماره 32 مراجعه کنید.

............*برای دانلود PCB ماتریس تابلو 7 رنگ به صفحه 6 و پست شماره 60 مراجعه کنید.

................*برای دانلود سورس و فایل پروتیوس برنامه انیمیشن تابلو 1 رنگ (کتاب) به صفحه 7 و پست شماره 66 مراجعه کنید.

.....................*برای دیدن ساعت با ثانیه شمار LED به صفحه 7 و پست شماره 70 مراجعه کنید.

.........................*جهت دسترسی سریع به آموزش کامل تابلو چرخان (تابلو گردان) به صفحه 8و پست شماره 76مراجعه کنید.

.............................*برای دانلود PCB تابلو چرخان واقع در صفحه 11 پست شماره 110 مراجعه کنید.

................................*و همچنین آموزش کامل به همراه عکس، فیلم، فایل سورس و PCB تابلو چرخان به صفحه 13 و پست شماره 128 مراجعه کنید.

....................................*دانلود فیلم از پروژه تابلو چرخان به صفحه 24 پست شماره 238 مراجعه کنید.

***در صورت تمایل به تهیه ساعت و کتاب آموزش کامل تابلو روان، تابلو ثابت، تابلو چرخان، و ... از طریق ایمیل در تماس باشید. ***
....................................................................... [email protected]
موفق و پیروز باشید

با خبر شدم عده ای با نام من، اقدام به فروش کتاب آموزش ساخت تابلوهای دیجیتال نوشته اینجانب، کرده اند..
دلخوری از این بابت ندارم.. ولی توجه کنید من هیچگونه مسئولیتی در قبال کارهای اونها ندارم. اینکه با مبلغ کم دنبال فریب دیگران هستند، موجب ناراحتی من شده است..
شنیده ام اشخاصی با تبلیغ این کتاب به قیمت 5 تا 10 هزار تومان اقدام کرده اند و بعد از واریز وجه، کتابی به دست خریدار نرسیده. عده ای هم به من ایمیل زده اند و زنگ زده اند که قضیه چیه؟!من هیچگونه مسئولیتی قبول نمیکنم و با هیچکدام از اینها ارتباطی ندارم.
خدا رو شکر در ماه رمضان سال 1391 آموزشم رو شروع کردم و به کمک همین دوستان، آموزش را تمام کردم و علاوه بر این به پروژه های دیگری وارد شدیم..

آموزش در این فروم کمی پراکنده و وارد حاشیه شده بود. درضمن بعضی از تکنیک های برنامه نویسی و فایل های طبقه بندی شده انواع تابلو ها با اندازه های مختلف نیز در فروم نیست. که در کتاب قرار داده شده است. مباحث کتاب کامل تر و منسجم تر هست و برای افرادی که هیچ علم کافی از الکترونیک ندارند هم مفید هست چرا که ابتدا به معرفی قطعات پرداخته شده و سپس به معرفی نرم افزارهای لازم و آموزش های آن و دستورهای برنامه نویسی که فقط برای تابلوهای دیجیتال کاربرد دارند...
با این حال یه کتاب کامل نوشته ام که مباحث کاملا طبقه بندی شده به همراه تمام فایل های لازم  و حتی سورس اصلی برنامه برای ساخت تابلو روان تک رنگ و سه رنگ و هفت رنگ می باشد. آموزش ساخت تابلو ثابت و تابلو چرخان و همچنین نمونه هایی از برد های کنترل و چشمک زن تابلو ثابت نیز در کتاب ارائه شده. بنا به درخواست دوستان، آموزش کامل ساخت ساعت با ثانیه شمار LED هم در کتاب به همراه تمام فایل های لازم گنجانده شده است. 
تنها راه ارتباطی با من اول از طریق ایمیل و سپس از طریق پیامک (sms) هست. من هیچ ایمیل دیگری و نماینده فروش و .. ندارم.  

[email protected]
09178958271

فهرست مطالب کتاب در فایل یوست زیر هست. در صورت تمایل به خرید اول از طریق ایمیل به من اطلاع دهید

26.6.1392

کلمات کلیدی: سخت افزار تابلو روان - راهنمای ساخت تابلو روان - طراحی ساخت تابلو روان رنگی
طراحی های معین معصومی - تابلو روان چند رنگ - تابلو روان رنگی - نقشه ساخت برد تابلو روان

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   2 fehrest.pdf (اندازه: 89.13 KB / تعداد دفعات دریافت: 497)
کتاب آموزش ساخت تابلوهای دیجیتال [email protected]
پاسخ
 سپاس شده توسط sadegh_54 ، mo2_star ، web27 ، SAJAD-G ، arash361 ، afi2asal ، aliavr ، behroz2010

پیام‌های داخل این موضوع
آموزش ساخت تابلو روان 3 و 7 رنگ و آموزش ساخت تابلو چرخان - توسط moein masoumi - 15-5-1391، 09:06 عصر
اموزش میکروکنترلر ARM - توسط blacksmart2017 - 16-1-1396، 10:08 صبح

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ساخت کتابخانه در اتمل استدیو Azadfalah 1 964 3-10-1395، 12:56 عصر
آخرین ارسال: امیرحسین
  جزئیات کامل ساخت ساعت و تابلوی چرخان فقط با 7 عدد LED Pixar 24 10,175 18-12-1394، 06:10 عصر
آخرین ارسال: shahin_w3
  ساخت مدارrf با پهنای باند 13.56MHZ amin773 0 704 16-9-1394، 02:15 عصر
آخرین ارسال: amin773
  کمک در ساخت ساعت با سون سگمنت milad.v1371 0 513 8-7-1394، 10:35 صبح
آخرین ارسال: milad.v1371
  نیازمند میکروکنترلر کار در ساخت درایو موتور osking 0 494 5-6-1394، 07:12 عصر
آخرین ارسال: osking
  مشکل در ساخت زمان 1ثانیه با تایمر 0 tabasoomtz 2 751 9-4-1394، 03:02 عصر
آخرین ارسال: Last_Days
  آموزش قدم به قدم AVR amin 37 24,077 30-11-1393، 12:52 عصر
آخرین ارسال: tabi
  تابلو ثابت با ال ای دی sajjad85 6 2,862 6-11-1393، 12:44 عصر