امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل نصب در SIMATIC Manager
به نام خدا
سلام

بعد از نصب برنامه سیماتیک و فعال سازی کلید آن توسط Automation License Manager ، اگر ویندوز را بعد از نصب مجدد راه اندازی کنم بعد از خوش آمد گویی ویندوز صفحه آبی ظاهر می شه.
مشخصات ویندوز Windows 7 (32 bit, Ultimate)   l
محل نصب: درایو D

مشکل ظاهر شدن صفحه آبی ویندوز را حل کردم (توسط گزینه ی load windows with last good knowledge)
بعد از بالا آمدن ویندوز برنامه سیماتیک منیجر راکه باز می کنم این کادر باز می شه:

روی گزینه ی OK کلیک می کنم

برنامه Automation License Manager را که باز می کنم:

روی گزینه OK کلیک می کنم:
[

بعد از نصب برنامه می توانم آن را اجرا کنم ولی بعد از اینکه ویندوز را برای اولین بار بعد از نصب راه اندازی مجدد می کنم برنامه اخطار های بالا را می دهد.

پاسخ
سلام دوست عزیز ویندوز رو چک کنید حتما sp1 باشه
پاسخ
Bug 
این راهکار برای حل مشکل نیست، بلکه برای یافتن دلیل مشکل هست. اگه دلیل اصلی مشکل رو پیدا کنید، حل کردنش چندان سخت نخواهد بود. فقط مراحلی که میگم رو انجام بدین، بهتون میگم مشکل شما کجا بوده.

اول از همه برنامه Aida64 رو نصب کنید. لینک صفحه دانلود:
http://soft98.ir/software/1843-AIDA64-Ex...ition.html
بعد از اون یک گزارش کامل از سیستم بگیرید که توی برنامه به اسم Full Report مشخص هست. گزارش رو حتما به صورت HTML خروجی بگیرید تا بشه به راحتی خوندش.

همچنین توی سیستم ویندوز پوشه‌ای به اسم MiniDump هست که اطلاعات مربوط به کرش کردن سیستم و صفحه آبی مرگ رو توی خودش ذخیره میکنه. لطفاً اون رو هم که معمولاً توی آدرس زیر هست پیدا کنید:
C:\Windows\Minidump

مرحله آخر هم اینه که شما پوشه MiniDump رو به همراه محتویاتش و همچنین گزارش کامل Aida64 به صورت فایل فشرده (Zip, rar, 7z, upx, ...) جایی آپلود کنید و لینکش رو بدین اینجا تا بررسی بشه و در صورتی که بشه تشخیص داد علت ماجرا رو، بهتون اطلاع داده بشه توی همین تاپیکی که ایجاد کردین.
ضمناً حتماً روز و ساعت‌هایی که سیستم قفل میکرد و صفحه آبی میومد و به صورت روز و ساعت و دقیقه ذکر کنید. ضروری و اجباری نیست، اما اگه بدین خیلی خیلی کمک میکنه. هر چی دقیق‌تر باشه اطلاعاتی که میدین، سرعت کار و دقتش رو بالا میبرید و احتمال اینکه بشه تشخیص داد مشکل رو، بیشتر میشه.
منتظر فایل شما برای بررسی هستیم Blush
پاسخ
 سپاس شده توسط امیرحسین
آخر شد نصب کنی یا نه مهندس؟
پاسخ