امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قفل شکن ویندوز
Bug 
فایل زیر را پس از دریافت از حالت فشرده خارج کرده و بر روی CD بریزید و آن را داخل دستگاه قرار بدین .
حالا تنها کاری که باید بکنید ریست کردن کامپیوتره . این فایل با دستکاری ویندوز xp , 2000 ,2003 پسورد اون رو از بین میبره .

.zip   cd050303.zip (اندازه 2.67 MB / تعداد دانلود: 9) Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinCoolCoolCoolCool
پاسخ
 سپاس شده توسط mo2_star
بابا قفل شکن Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
این نرم افزاره نیست؟؟؟؟؟
active password change
"هر اقدام بزرگی ابتدا محال به نظر می رسد"

http://elme.chata.ir

پاسخ
منظورت کدوم پسورده؟همون پسورد که موقع لوگین شدن می خواد؟
Nothing.
پاسخ
(5-6-1391، 01:31 عصر)mo2_star نوشته: منظورت کدوم پسورده؟همون پسورد که موقع لوگین شدن می خواد؟

آره همون پسورده,
با وجود همچین برنامه هایی واسه اطمینان بیشتر بهتره از پسورد بایوس استفاده کنین.هک اون خیلی خیلی سخته یعنی سخت افزاریه...
پاسخ
اون که کاری نداره فقط باید کامپیوترت رو از برق بکشی بعد باطری بایوس رو برداری بعد از یک دقیقه بذاری سر جاش تا همه چیز به حالت اولش برگرده.
Nothing.
پاسخ
(5-6-1391، 05:45 عصر)mo2_star نوشته: اون که کاری نداره فقط باید کامپیوترت رو از برق بکشی بعد باطری بایوس رو برداری بعد از یک دقیقه بذاری سر جاش تا همه چیز به حالت اولش برگرده.

بله کاری نداره البته واسه اونایی که واردن من که قبلا گفته بودم سخت افزاریه,
پاسخ
(5-6-1391، 05:45 عصر)mo2_star نوشته: اون که کاری نداره فقط باید کامپیوترت رو از برق بکشی بعد باطری بایوس رو برداری بعد از یک دقیقه بذاری سر جاش تا همه چیز به حالت اولش برگرده.

برای مقابله با این کار بهتره در کیس رو با پیچ ببندید(ترجیحا پیپ عجیب غریب!! النی هم خوبه)
پاسخ
پسور syskey از همه اینا امنیتش بالاتره
پیشنهاد میکنم ازش استفاده کنین
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان