امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سنسوری برای شمردن تعداد ورود و خروج افراد
سلام سنسوری برای کار ذکر شده نیاز دارم اگ کسی اطلاعی داره اسم سنسور و مکانیزمو توضیح بده ممنون میشم من این سنسور را برای استفاده روی اردوینو میخوام ولی چون بهش اردوینو رو تو انجمن پیدا نکردم اینجا تاپیک زدم از مدیر بخش محترم در این مورد عذر خواهی میکنم.اگ میشه برای جای درست تاپیک های مربوط به اردوینو راهنماییم کنید با تشکر.
پاسخ
(25-8-1395، 10:18 عصر)Kmthrong نوشته: سلام سنسوری برای کار ذکر شده نیاز دارم اگ کسی اطلاعی داره اسم سنسور و مکانیزمو توضیح بده ممنون میشم من این سنسور را برای استفاده روی اردوینو میخوام ولی چون بهش اردوینو رو تو انجمن پیدا نکردم اینجا تاپیک زدم از مدیر بخش محترم در این مورد عذر خواهی میکنم.اگ میشه برای جای درست تاپیک های مربوط به اردوینو راهنماییم کنید با تشکر.
سلام
برای اینکار می توانید از سنسور های فرستنده و گیرنده IR استفاده کنید در دو طرف مکان عبوری استفاده کنید. همچنین از لیزر نیز می توانید بهره بگیرید.
اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید .
افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند.
پاسخ