امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبریک بابت راه افتادن انجمن
Smile 
سلام، Blush
بالأخره بعد از مدت‌ها سکوت انجمن به راه افتاد! هنوز امیدوار بودم به راه افتادنش و هر روز بررسی میکردم مطالبش رو تا ببینم تغییری کرده یا نه. امیدوار بودم اولین نفر نباشم، اما ظاهراً بعد از گذشت بیش از 11 ساعت از ارسال اولین پست توسط مدیر انجمن، هنوز ارسالی‌ای نبوده!

- کاش مطالب قدیمی و بی محتوا یا خیلی ناقص حذف میشدن تا انجمن سبک‌تر بشه و راحت‌ بتونیم توی اون جستجو کنیم.
- آقای ساقی، پلاگین ارسال مطلب به صورت پیش فرض RTL نیست. با توجه به اینکه معمولاً با فارسی پست‌هامون رو شروع میکنیم، RTL شدنش به صورت پیش فرض بهتر هست.
- راستی، فعال نبودن انجمن به هر دلیلی (حتی بازگشت قوی!) خودش عامل دفع نفرات هست از اینجا. بچه‌ها نیاز به ضمانت شدن فعالیت مداوم اینجا نیاز دارن. امیدوارم در طول زمان بتونین بهشون چیزی رو که میخوان بدین.

بعد از خدمت سربازی (در شرایطی که از تقریباً از هر گونه تکنولوژی دور بودم Exclamation ) تقریباً از همه چیزم افتادم عقب. بعد از این 3 سال کم کم برگشتم، ولی نصفه و نیمه و داغون. امیدوارم بچه‌های قدیمی برگردن Angel الان بیش از پیش بهشون نیاز هست.
پاسخ
 سپاس شده توسط امیرحسین
سلام خیلی خوش امدید
هنوز دوستان خبر ندارند که انجمن راه افتاده
انشالله بتونیم غیبت چند ماهه رو جبران کنیم
اگر مطلبی رو غیر مفید میدونید گزارش بدید حذف کنم
یکسری برنامه برای اموزش کاربران داریم انشالله اجرایی میشه
اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید .
افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند.
پاسخ
یکی از مشکلاتی که توی این نسخه از انجمن هست توی ویرایشگر اونه. لطفاً ویرایشگر متن رو جوری طراحی یا برنامه‌ریزی کنید که متن ما دقیقاً مشابه اون چیزی که می‌تویسیم بیفته. من یک جواب کوتاه میخوام بنویسم باید چند بار پیش نمایش بزنم و چندین بار باهاش ور برم تا خراب در نیاد! مخصوصاً توی نوشتن متن‌های انگلیسی شدیداً اذیت کننده هست ایت موضوع. این فروم قرار هست انگلیسی هم تایپ بشه توی اون برای موارد تخصصی. فکر میکنم بعد از اینکه متن رو توی ویرایشگر نوشتیم، علاوه بر اینکه فضاهای سفیدی که ایجاد میکنیم پاک میشن! Direction راست به چپ هم به متن مجدداً اعمال میشه!
این قرار دادن فضاهای سفید و تغییر جهت نوشتاری در بین خطوط مختلف واقعاً از ملزومات این فروم هست. هم متن خواناتر و زیباتر میشه و هم توی خوندنش مشکل پیدا نمیشه! لطفاً پیگیری کنید.
ویرایش:
مثلاً همین مطلبی که توی اینجا نوشتم حدود 1 ساعت وقتم رو برای تصحیح قالب متن گرفت و آخرش هم بد افتاد. یعنی اونجوری که میخواستم نشد:
http://forum.techno-electro.com/%D9%85%D...8#pid21018
پیشاپیش ممنون از پیگیری‌هاتون
پاسخ
 سپاس شده توسط امیرحسین
سلام
بله متوجه این مشکل شدیم و در حال رفعش هستیم

قبل از شروع نوشتن متن دکمه تغییر جهت راست به چپ رو بزنید

با تشکر
اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید .
افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند.
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammad_amin
مشکل دیگه‌ای که هست، گزارش مطالبه! Exclamation
هر چی گزارش میزنم برای پست‌های بدردنخور، هیچ پیامی نمیاد. نمیتونم بفهمم پست گزارش شده یا نه! Huh
این پست‌های تبلیغاتی رو فکری به حالشون کنید. هفته‌ای یه بار پاک کردن اصلاً خوب نیست. باید وقت بیشتری بذارید برای این کار. Confused
پاسخ
 سپاس شده توسط امیرحسین
(6-9-1395، 08:43 عصر)mohammad_amin نوشته: مشکل دیگه‌ای که هست، گزارش مطالبه! Exclamation
هر چی گزارش میزنم برای پست‌های بدردنخور، هیچ پیامی نمیاد. نمیتونم بفهمم پست گزارش شده یا نه! Huh
این پست‌های تبلیغاتی رو فکری به حالشون کنید. هفته‌ای یه بار پاک کردن اصلاً خوب نیست. باید وقت بیشتری بذارید برای این کار. Confused

ممنون محمد امین مشکل دکمه گزارش حل شد. لطفا هر پستی که تبلیغاتی و نا مربوط هست بزنید حتما پاکش می کنیم.
ممنونم که اطلاع دادید.
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammad_amin

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان